Wielki powrót Natalii Lesz?

O Natalii Lesz zrobiło się w Polsce głośno w 2008 roku. Wtedy to piosenkarka wróciła z Los Angeles z singlem „Power of Attraction”, który zaprezentowała na 45. Międzynarodowym Festiwalu w Opolu.

Natalia Lesz
Natalia LeszJarosław AntoniakMWMedia

Piosenka spodobała się, a Lesz otrzymała Superjedynkę w kategorii "Debiut roku" i supportowała Celine Dion.

Jej popularność była na tyle duża, że otrzymała zaproszenie do programu "Taniec z Gwiazdami". W parze z Łukaszem Czarneckim zajęła drugie miejsce.

W 2011 roku ukazał się drugi album wokalistki pt. "That Girl". W tym czasie nagrała również cover piosenki "Batumi" z repertuaru Filipinek. Utwór został wybrany przez rząd Gruzji jako promujący kraj w Polsce.

Trzy lata później Natalia urodziła córkę Alicję. Ojcem dziecka jest chirurg Adam Maciejewski. Lesz zniknęła z mediów i skupiła się na życiu rodzinnym. Jednak ostatnio znów zaczęła komunikować się z fanami.

Natalia ma konto na Instagramie, na którym bardzo długo nie zamieszczała aktualnych zdjęć. Wszystko wskazuje jednak na to, że piosenkarka planuje wielki powrót. Ostatnio mogliśmy oglądać ją w "Pytaniu na śniadanie". Przy tej okazji pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym niemal nie przypomina dawnej siebie.

Diametralną zmianę zauważyli również komentujący. "Nie poznałam" - pisali pod najnowszym zdjęciem.

Tęskniliście za Natalią?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas