Reklama

Reklama

Karolina Wajda o zdrowiu Beaty Tyszkiewicz. Córka podjęła ważną decyzję!

Beata Tyszkiewicz nie pojawia się już publicznie. Jak mówi Karolina Wajda, gwiazda jest w złej kondycji. Odnosi się też do tego, czy Beata Tyszkiewicz zamieszka w domu opieki.

Beata Tyszkiewicz zakończyła karierę w wieku 81 lat. Artystka wycofała się z życia publicznego, spotkań towarzyskich i bankietów już kilka lat temu - podjęła tę decyzję po przejściu zawału i coraz bardziej pogarszającego się zdrowia. 83-letnia gwiazda jest na emeryturze, na której odpoczywa w swoim mieszkaniu w Warszawie.

Co ze zdrowiem Beaty Tyszkiewicz? Mówi o tym Karolina Wajda

Karolina Wajda, starsza córka Beaty Tyszkiewicz ze związku z Andrzejem Wajdą, opiekuje się mamą i pomaga jej w codziennym życiu. Wajda zamieszkuje w dworku pod Warszawą w Głuchach. Niejednokrotnie proponowała matce, by ta wprowadziła się do niej, ale Tyszkiewicz odmawia. Jej córka mówiła o tym chociażby w wywiadzie dla "Super Expresu" kilka lat temu.

Wspominała tam o pogarszającym się stanie zdrowia swojej matki, a także o tym, że samotne mieszkanie nie działało na nią dobrze. Tyszkiewicz jednak nie chciała opuścić swojego domu, do którego jest przywiązana. Córka zdradza, że proponowała nawet, że przywiezie matce kota!

Reklama

Karolina Wajda podjęła ważną decyzję

Karolina Wajda w rozmowie z magazynem "Na Żywo" podkreśla jednak, że Beata Tyszkiewicz potrzebuje stałej opieki. Zaznaczyła jednak, że przeniesienie matki do domu opieki nie wchodzi w grę - wiele gwiazd-seniorów decyduje się chociażby na pobyt w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie.

- mówi Karolina Wajda.

Przeczytaj też:

Meg Ryan kończy 60 lat! Przypominamy jej kultowe role

Księżna Camilla w Jordanii. Wyglądała pięknie, ale to królowa Rania zachwyciła

Piotr Rubik dogryza Kindze Rusin. Wspomina jej imprezę z Adele

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Beata Tyszkiewicz | Karolina Wajda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy