Reklama

Reklama

Winnie Harlow eksponuje ciało w egzotycznym tańcu. „Bogini!”

Winnie Harlow zachwyciła swoich fanów egzotycznym tańcem. Cierpiąca na bielactwo modelka opublikowała na Instagramie filmik, na którym widać jak w odważnej, odsłaniającej ciało stylizacji rusza się w rytm muzyki. „Jestem tak szczęśliwa, będąc zanurzona w mojej kulturze, tańcu, muzyce, rodzinie, najlepszym jedzeniu, DOMU!” – zaznaczyła we wpisie.

Kim jest Winnie Harlow?

Winnie Harlow to kanadyjska modelka, która cierpi na  bielactwo nabyte. 27-lataka zyskała  popularność dzięki udziałowi w amerykańskiej wersji programu "Top Model". Z pokrytej białymi plamami skóry uczyniła swój atut. Dziś akceptuje siebie i kocha swoje ciało.  Nie zawsze jednak tak było. W czasach szkolnych  Winnie Harlow była obiektem kpin i żartów. Rówieśnicy, chcąc dokuczyć modelce, przezywali ją "zebrą" lub "krową".

Trudne dzieciństwo Winnie Harlow

Winnie Harlow odkryła, że cierpi na bielactwo, gdy była jeszcze dzieckiem. "Miałam parę lat. Moja mama znalazła dziwną łatkę na moim brzuchu, która wkrótce zaczęła się powiększać. Zabierała mnie do wielu lekarzy, aż w końcu któryś z nich zdiagnozował u mnie właśnie bielactwo" - tłumaczy w wywiadach. Chociaż początkowo zmieniające się skóra, była jej ogromnym kompleksem, to właśnie białe plamy na ciele sprawiły,  że zrobiła  karierę w modelingu.

Reklama

Winnie Harlow robi karierę dzięki plamom na ciele. Co pokazała tym razem?

Winnie Harlow jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zarabiających modelek na świecie. Modelkę na Instagramie śledzi niespełna 9 mln obserwatorów. Harlow chodzi w pokazach największych domów mody, bierze udział w kampaniach promujących nowe kolekcje - jest rozchwytywana w branży.  

Harlow uważa się za rzeczniczkę osób chorych na bielactwo nabyte. Jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się swoim życiem z fanami. Niedawno zaprezentowała krótki układ taneczny, który wzbudził duże zainteresowanie fanów.

Na filmie widać, jak modelka tańczy na ulicy. Winnie Harlow porusza się w rytm muzyki, mając na sobie odważną kreację. Mini sukienka eksponuje jej zgrabne i długie nogi.

Fani w komentarzach zachwycają się poczuciem rytmu modelki. Zaznaczają,  że chcieliby, aby Winnie częściej publikowała podobne materiały. Życzą jej również udanych wakacji.

***

Przeczytaj również:

Nowy trend w randkowaniu. "Efekt J.LO" może być niebezpieczny

Izabela Kuna na wakacjach w Hiszpanii. Zachwyciła fanów

Epidemia grzyba w Europie. Jesiony umierają w dramatycznym tempie

Krzysztof Krawczyk zmagał się z nieuleczalną chorobą. Żona zdradziła szczegóły

Zobacz również:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Winnie Harlow | bielactwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy