Reklama

Reklama

Wracam do gry

Producenci „Top Model” miesiącami namawiali ją do ponownego udziału w programie. W końcu się zgodziła, ale postawiła twarde warunki. Jakie? SHOW zna tę i inne tajemnice!

Mało kto może pozwolić sobie na dyktowanie warunków producentom popularnych show. Z reguły to same gwiazdy zabiegają o pracę, biegają na przesłuchania i próbne nagrania. Ale nie Anja Rubik (28). O jej ponowny występ twórcy programu "Top Model. Zostań modelką" musieli zabiegać długie miesiące! Przecież obecność światowej supermodelki nie tylko uwiarygodni program, ale też doda mu prestiżu. Co więc sprawiło, że Anja, która po zakończeniu poprzedniej edycji show jasno zadeklarowała, że już do niego nie wróci, właśnie zmieniła zdanie?

Reklama

Top modelka postawiła twarde warunki. Po pierwsze, wynegocjowała, że będzie pojawiała się w "Top Model" w dogodnych dla siebie terminach. Supermodelka nie chce już rezygnować z prestiżowych pokazów i lukratywnych zagranicznych kontraktów z powodu programu. "W związku z tym Anja pojawi się tylko w jednym odcinku oraz w finale" - zdradza SHOW Lucyna Szymańska, menedżerka supermodelki i właścicielka agencji modelek D’Vision. Po drugie, gaża Anji znacznie wzrośnie. Choć stawki w "Top Model" są tajemnicą, udało nam się nieoficjalnie ustalić, że wynagrodzenie Anji będzie wyższe niż reszty jury i gospodyni programu, Joanny Krupy. Ale najważniejszym warunkiem, jaki postawiła Rubik, była zmiana atmosfery na planie. "Zaznaczyliśmy, że absolutnie nie będziemy pracować w atmosferze głupich afer i skandali, więc miejmy nadzieję, że praca w trzecim sezonie będzie przebiegała miło i profesjonalnie" - mówi nam Szymańska.

O co chodzi? Nie dość, że w drugiej edycji jurorzy kłócili się między sobą, to jeszcze w obcesowy sposób odnosili się do uczestniczek ("Świnko! Ale masz schabiki" - słyszały dziewczyny). Na domiar złego w czasie trwania programu wybuchła słynna "afera futrzana" między Anją i Joanną Krupą. Tego typu sytuacji modelka światowej klasy nie może zaakceptować. Na zmianę atmosfery w "Top Model" może wpłynąć pojawienie się nowej jurorki. Miejsce Karoliny Korwin Piotrowskiej zajmie reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, a nie jak podał jeden z dwutygodników - Malwina Wędzikowska. Ludzie z branży cieszą się z tego wyboru, bo Sokołowska jest cenioną profesjonalistką. SHOW dowiedziało się, że doskonale wypadła na castingu, na którym pojawiło się sześć znanych pań, m.in. Joanna Horodyńska.

Castingi do programu już ruszyły. W którym odcinku zobaczymy supermodelkę, pozostaje tajemnicą. Z pewnością Anja nie pojawi się w show w lipcu. Wtedy właśnie obchodzą z Sashą pierwszą rocznicę ślubu. I z tej okazji planują sentymentalną podróż do Deii na Majorce, gdzie rok temu powiedzieli sobie sakramentalne "tak". "To dla nas wyjątkowe miejsce", mówi SHOW Anja. I dodaje: "Deia ma niesamowitą energię. Niewiele jest takich miejsc na świecie". Młodzi małżonkowie kochają podróże i zwiedzili już niemal cały świat. Ale, jak twierdzi Anja, najbardziej lubią przyjeżdżać do... Częstochowy.

Justyna Kasprzak

Show
Dowiedz się więcej na temat: Anja Rubik | Top model | modelki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy