Reklama

Reklama

Wstydzi się tatuażu, który zrobiła jako nastolatka

Kiedy Nicole Richie miała 16 lat, ozdobiła swój prawy nadgarstek tatuażem z napisem „dziewica” (ang. virgin). Dziś, mając 32 lata, mówi że wstydzi się tej ozdoby i żałuje, że zdecydowała się na jej wykonanie.

Chociaż ma zaledwie kilka centymetrów, dla Nicole Richie jest sporym problemem. Tatuaż z napisem "virgin", na którego wykonanie gwiazda zdecydowała się 16 lat temu, jest dla niej powodem do wstydu. "Widzisz ten tatuaż. To żenujące i załamujące" - powiedziała jednemu z dziennikarzy telewizji E!News, wskazując na napis na swoim nadgarstku.

"Mój znak zodiaku to panna. Kiedy miałam 16 lat myślałam: Och! Będę taka oryginalna, jestem zodiakalną panną więc wytatuuję sobie napis dziewica, bo to będzie jak symbol tego znaku " - tak Nicole tłumaczy okoliczności powstania tatuażu.

Reklama

Gwiazda mówi, że swojej ozdoby wstydzi się od dawna i miała już różne pomysły na to, jak się jej pozbyć. "Myślałam, żeby dodać litery i oraz a, tak żeby powstał napis Virginia. Mogłabym wtedy mówić, że stamtąd pochodzę. Ale kto by w to uwierzył." - tłumaczy.

Cóż,  Richie zawsze może iść w ślady Pameli Anderson i zdecydować się na laserowe usunięcie tatuażu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy