Wszyscy mówią o tej przemianie. Anna Dymna przeszła odważną metamorfozę w serialu "Wielka woda"

Anna Dymna pojawi się w kolejnej polskiej produkcji Netflixa „Wielka woda”. Legendarna polska aktorka przeszła na potrzeby serialu odważną metamorfozę. Trudno ją rozpoznać.

Anna Dymna w serialu "Wielka woda"
Anna Dymna w serialu "Wielka woda"Netflixmateriały prasowe

Anna Dymna, skupiona przez lata na działalności charytatywnej, w ostatnim czasie systematycznie odrzucała kolejne propozycje reżyserów, z rzadka decydując się na ekranowe role. Tym razem zrobiła wyjątek, przyjmują zaproszenie Jana Holubka.

Legendarna aktorka znów pojawi się na ekranie w serialu Netflixa "Wielka woda". Trudno będzie ją jednak rozpoznać.

Anna Dymna na planie "Wielkiej wody". Przeszła odważną metamorfozę

"Wielka woda" jest kolejnym polskim serialem Netflixa, który już teraz określa się mianem "arcydzieła" i "murowanego hitu". Produkcja opowiada o "powodzi stulecia", która w 1997 roku nawiedziła Polskę.

Na ekranie, obok wcielających się w główne role Agnieszki Żulewskiej i Tomasza Schuchardta, zobaczymy między innymi Annę Dymną. 71-letnia legenda polskiego kina przeszła na potrzeby roli spektakularną metamorfozę. Aktorka wciela się w postać otyłej kobiety, której stan uniemożliwia ewakuację z zagrożonego zalaniem mieszkania.

Jej odważną metamorfozę można zauważyć w oficjalnym zwiastunie serialu.

"Wielka woda": kiedy pojawi się na Netflixie?

Serial "Wielka woda" pojawi się na platformie Netflix już 5 października 2022 roku. Produkcja składa się z sześciu epizodów.

Natura kobiety
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas