Reklama

Reklama

Sebastian Wątroba reaguje na wyznanie Anny Wendzikowskiej. Padły ostre słowa

Sebastian Wątroba, będący niegdyś główną postacią serialu TVN „W11 – Wydział Śledczy”, zareagował na wyznanie Anny Wendzikowskiej. Wstawiając się za dziennikarką nie szczędził ostrych słów pod adresem stacji. „Tego typu zachowania miały też miejsce w naszej redakcji” – pisze były policjant.

Sebastian Wątroba wraz z grupą zawodowych policjantów w 2004 roku rozpoczął przygodę ze stacją TVN, gdzie tworzył paradokument "W11 - Wydział Śledczy". Później policjant pojawił się również w serialu "Sprawiedliwi - wydział kryminalny" czy w "Komisariacie".

Główne role w produkcjach sprawiły, że Sebastian Wątroba zyskał ogólnopolską sławę. Teraz postanowił zabrać głos w sprawie mobbingu w TVN, o którym zrobiło się głośno za sprawą wyznania Anny Wendzikowskiej. Jak się okazuje, aktor i były policjant także ma stacji wiele do zarzucenia.

Zobacz również: Anna Wendzikowska przerywa milczenie. „Byłam poniżana, gnębiona”

Reklama

"Tego typu zachowania miały też miejsce w naszej redakcji"

Sebastian Wątroba w swoim wpisie odnosi się do słów Anny Wendzikowskiej, która postanowiła przerwać milczenie, publicznie opowiadając o mobbingu i niesprawiedliwym traktowaniu pracowników, czego doświadczyła podczas pracy dla telewizji TVN.

Nie jest tajemnicą, że Sebastian Wątroba wraz z innymi osobami wytoczył sprawę przeciwko TVN z powodu niewypłacania tantiem z emisji odcinków i licznych powtórek, które miały miejsce w okresie od 2004 roku do chwili obecnej. Mowa o 80 milionach złotych.

Były policjant obok "łamania przez stację na gigantyczną skalę prawa pracy" oraz "okradania na gigantyczną skalę z tantiem aktorów" wspomina również, że zachowania, o których opowiedziała Anna Wendzikowska, miały także miejsce w jego redakcji.

Zobacz również: Te gwiazdy wspierają Annę Wendzikowską. „Już zawsze będę ci wdzięczna”

Sebastian Wątroba reaguje na słowa Anny Wendzikowskiej. "Czas oczyścić to bagno"

W dalszej części wpisu aktor podziękował Annie Wendzikowskiej za to, że głośno opowiedziała o swojej sytuacji.

Na koniec były policjant zaapelował do dziennikarzy TVN, aby ci odważyli się "pokazać prawdę"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska | mobbing | Sebastian Wątroba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy