Reklama

Reklama

Wyśmiali pomysł Beckhama

David Beckham został wyśmiany przez telewizyjnych szefów, po tym jak zasugerował swój pomysł na zrobienie programu dokumentalnego.

40-letnia była gwiazda piłki nożnej nagrał ostatnio program dla stacji BBC, w którym zagrał siedem meczy na siedmiu różnych kontynentach na rzecz organizacji Unicef oraz wyjawił jak ciężko mu było, aby ten pomysł został zrealizowany.

W momencie, kiedy wpadł mu do głowy pomysł o zagraniu meczu na Antarktydzie, BBC po prostu nie wierzyło w jego powodzenie, jak mówi:

Reklama

- Ludzie wyśmiali nasz pomysł i to, co mieliśmy zamiar osiągnąć. I szczerze - mieli do tego powody!

David - który udał się także do Nepalu, Buenos Aires i Argentyny - powiedział, że ten projekt pozwolił mu na połączenie swoich dwóch pasji - podróżowania i piłki nożnej.

Wyjawił:

 - Uwielbiam eksplorować nowe kultury i zwiedzać miejsca, w których nigdy wcześniej nie byłem.

 - Pierwsze trzy miejsca, jakie odwiedziliśmy to oddziały Unicefu, które wspieramy. To było dla mnie bardzo ważne. W innych miejscach staraliśmy się też pokazać, jaki wpływ na rodzinę ma piłka.

David jest ambasadorem Unicefu od 2005 roku, a w tym roku rozpoczął akcję 7: David Beckham Unicef Fund, która pomaga potrzebującym dzieciom z całego świata.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje