Reklama

Reklama

Wzruszający wpis siostry Jacka Kramka

W wieku 32 latach zmarł Jacek Kramek. Trener personalny gwiazd odszedł nagle. Do tej pory nie była znana przyczyna śmierci. W mediach społecznościowych trenera żegnała m.in. Anna Lewandowska i Katarzyna Cichopek. We wzruszających słowach pożegnała go także siostra.

Jacek Kramek nie żyje

W poniedziałek 19 lipca zmarł Jacek Kramek. Informacja o śmierci trenera pojawiła się na instagramowym profilu firmy, którą założył. 

Jacek Kramek był trenerem personalnym gwiazd. Pod jego okiem trenowała m.in. Maja Bohosiewicz, Katarzyna Cichopek i Anna Skura. Każda z nich postanowiła pożegnać go w mediach społecznościowych. 

Przyczyna śmierci Jacka Kramka

Informacja o śmierci Jacka Kramka została opublikowana 20 lipca. Siostra trenera za pośrednictwem Facebooka wyznała, że przyczyną śmierci Jacka Kramka był udar. Ponadto przekazała informacje dotyczące pogrzebu trenera.

Wzruszające pożegnanie Jacka Kramka

Reklama

Po śmierci Jacka Kramka w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo postów, w których gwiazdy żegnały trenera. Zrobiła to m.in. Anna Lewandowska. 

Wzruszający post dodała także siostra Jacka Kramka — Marianna. Oprócz podania przyczyny śmierci oraz informacji dotyczących pogrzebu  wyznała, jak bardzo kocha brata. 

Czytaj więcej:

Anna Skura cała we łzach po śmierci trenera! Okropna tragedia!

Anna Dereszowska niczym Marilyn Monroe

Blanka Lipińska obchodzi 36. urodziny

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje