Reklama

Reklama

Zbigniew Zamachowski doceniony przez Gabrielę Muskałę. "Jest ikoną"

Zaraz po tym, jak Zbigniew Zamachowski rozstał się z Moniką Richardson, w mediach pojawiły się spekulacje, że aktor spotyka się z koleżanką z planu Gabrielą Muskałą. Chociaż o rzekomym związku mówi się już od jakiegoś czasu, zainteresowani nadal nie wypowiedzieli się na ten temat. Aktorka w jednym z wywiadów powiedziała, co myśli o Zbigniewie Zamachowskim. Jej wypowiedź można interpretować dwojako.

Zbigniew Zamachowski nadal nie potwierdził związku z Gabrielą Muskałą

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson rozstali się  kilka miesięcy temu. Dziennikarka szybko ułożyła  sobie życie na nowo. Obecnie spotyka się z producentem filmowym i biznesmenem Konradem Wojterkowskim.

Portale plotkarskie donoszą, że Zamachowski także ma już nową partnerkę. Według informacji mediów aktor ma spotykać się z koleżanką z planu Gabrielą Muskałą. Do tej pory żadne z zainteresowanych nie potwierdziło plotek.

Chociaż Zamachowski i Muskała nie wypowiadają się na temat charakteru relacji, jaka ich łączy, mówią o sobie bardzo życzliwie. Niedawno aktorka wzięła udział w premierze spektaklu "Victoria/True Woman Show" w Garnizonie Sztuki, zapytana o to,  co myśli o koledze z branży nie mogła nachwalić się jego zdolności aktorskich. Zaznaczyła, że chce "wypowiedzieć się o Zbyszku jako o aktorze", jednocześnie dając do zrozumienia,  że nie będzie nawiązywać do krążących plotek.

Reklama

Gabriela Muskała wychwala talent Zbigniewa Zamachowskiego

Gabriela Muskała w rozmowie z portalem Jastrząb Post zaznaczyła, że ceni Zbigniewa Zamachowskiego i każdorazowo, gdy widzi go na scenie,  jest zachwycona jego talentem.

Chociaż dziennikarka próbowała nawiązać do rozpadu związku Zamachowskiego i Richardson, uważna Muskała postanowiła ominąć tę kwestię. Aktorka kontynuowała wypowiedź,  rozpływając się nad zdolnościami kolegi. Internauci od razu zauważyli, że niejednoznaczna reakcja może być potwierdzeniem romansu. Według nich, gdyby Muskała chciała zaprzeczyć plotkom, mogłaby wykorzystać nadarzającą się okazję i to zrobić.  

***
Przeczytaj również:


Met Gala 2021: Oto kreacje celebrytów. Nie zabrakło zaskoczeń

Nauczycielka użyła siły. Rozebrała uczennicę

Jest jedną z najpiękniejszych modelek na świecie. Na co dzień mierzy się z hejtem

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje