Reklama

Reklama

Zdradliwy dekolt

Powie wszystko: ile masz lat, czy jesteś łasuchem, czy przesadzasz z dietami. A może po prostu źle dobierasz bieliznę... Na szczęście słabe punkty łatwo ukryjesz przed wzrokiem ciekawskich! Korzystaj z dobrych pomysłów gwiazd. I nie powtarzaj ich błędów!

Stosownie do wieku

Po 50. nie musisz rezygnować z pokazywania dekoltu! Zastosuj się jednak do naszych rad. Po pierwsze, zawsze noś stanik, bo piersi nie są już tak jędrne jak u 20-latki. Po drugie, wybieraj klasyczne koszule, a nie długie, rozciągnięte T-shirty. Powód? Koszula jest bardziej sexy i subtelnie podkreśli kobiece atuty. Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu noś ją lekko rozpiętą. Śmiało pokaż trochę ciała tak jak SHARON STONE (53), która w koszuli wygląda świetnie!

Małe jest piękne

Jeśli tak jak BLAKE LIVELY (24) masz mały biust, to - wbrew pozorom - powinnaś odsłonić dekolt. Byle umiejętnie! Godna polecenia jest bielizna typu push-up i fasony bluzek czy sukienek z dekoltem karo (nie muszą być wyłącznie w stylu retro). Sztywne przody marynarek czy bluzek są zakazane. Nosząc je, wyglądasz, jakbyś zupełnie nie miała piersi. A tego przecież absolutnie nie chcesz!

Reklama

O jeden numer za mało!

KIM KARDASHIAN (31) chętnie eksponuje swój imponujący biust. Jednak nie każdy sposób wart jest polecenia. Duże piersi wymagają dobrze dobranego stanika. Za mały (jak na zdjęciu) nigdy nie utrzyma biustu na właściwym miejscu, a obcisła bluzka bezlitośnie ten błąd ujawni. Z kolei mały, okrągły dekolt sprawia, że kobiece atrybuty wyglądają monstrualnie. Więcej luzu (w fasonie!) da lepszy efekt.

SHOW 17/2012

Show
Dowiedz się więcej na temat: Sharon Stone | Blake Lively | Kim Kardashian | dekolt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy