Reklama

Reklama

Zdradziły ich SMS-y

Zeszły rok zdominowała epidemia głośnych zdrad i rozstań. Co ciekawe, niewiernych najczęściej zdradzały ich własne komórki...

Czytając ostatnie doniesienia ze świata show-biznesu można odnieść wrażenie, że zdrada w Hollywood jest na porządku dziennym. Długoletnie związki rozpadają się z wielkim hukiem, bo na jaw wychodzą kolejne romanse. Tym, co dziwi, jest jednak notoryczny brak wyobraźni sławnych panów, którzy dowody swojej niewierności noszą we własnych kieszeniach!

Możliwe, że śliczna Denise Richards do dziś byłaby niczego nieświadomą żoną Charliego Sheena, gdyby pewnego dnia nie wpadł jej w ręce telefon małżonka. Przeczytała wówczas wiadomość od jego kochanki. Tego samego wieczoru Denise śledziła męża, by przyłapać go na gorącym uczynku.

Reklama

Dziś są już po burzliwym rozwodzie, z którego Charlie wyciągnął dwie ważne lekcje: doceniaj żonę i zawsze niszcz dowody zbrodni.

SMS-y Tigera trafiły do internetu


Po tym, jak wyszły na jaw liczne romanse Tigera Woodsa (35), jego żonę Elin Nordegren (31) spotkała kolejna przykrość. Kochanki golfiarza zaczęły publikować pikantne wiadomości, które od niego dostawały. Tiger już nie miał nic na swoją obronę. Skapitulował i oficjalnie przyznał się do zdrady.

Victoria przeprowadziła małe śledztwo


Victoria Beckham (36) wie, że warto trzymać rękę na pulsie. Kiedy zaczęła podejrzewać, że Davida Beckhama (35) coś łączy z piękną Rebeccą Loos, zabawiła się w detektywa. "Pożyczyła" telefon męża i przejrzała SMS-y. Przyparty do muru David przyznał się do zdrady i błagał o przebaczenie.

Demi poznała prawdę z gazet


Kiedy w mediach pojawiła się wiadomość o romansie Ashtona Kutchera (32) z Brittany Jones, aktor gorąco zaprzeczał. Ale gdy kochanka opublikowała w prasie liczne SMS-y od niego, gwiazdor skapitulował. Przyrzekł żonie Demi Moore (48), że to był jednorazowy wyskok, który nigdy więcej się nie powtórzy.

Eva znalazła sto wiadomości do kochanki


Eva Longoria (35) była szczęśliwą żoną Tony'ego Parkera (28), dopóki nie znalazła w jego telefonie ponad stu intymnych wiadomości! Tony pisał do Erin Barry, żony kolegi. Eva złożyła pozew o rozwód. A Tony? Nie pomogły nawet SMS-y z przeprosinami, które wysłał do żony.

Paris dostała SMS-a adresowanego do innej!


W zabawny sposób wydał się romans Christiano Ronaldo (25). Piłkarz spotykał się z Paris Hilton (29), ale miał już na oku inną piękność. Paris była zszokowana, gdy pewnego wieczoru dostała SMS-a, w którym Christiano wyznaje miłość... Irinie Shayk (25), swojej obecnej dziewczynie.

Nicole przechwyciła billingi męża


Thierry Henry (33) nawet nie próbował zaprzeczać, że ma romans, gdy jego żona Nicole Merry (30) pokazała mu billing z niezliczoną ilością połączeń do niejakiej Chloe Walton... Rozwód piłkarza odbył się w tym samym roku.

Justyna Kasprzak

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 31 stycznia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy