Reklama

Reklama

Zenek Martyniuk zagra koncert na... uniwersytecie. Lokalni muzycy oburzeni

Zenon Martyniuk od wielu lat cieszy się ogromną sławą jako "król muzyki disco-polo". Jest zapraszany na wiele masowych imprez i nikogo to nie dziwi, dopóki nie są to mury uniwersyteckie. Muzyk zagra bowiem koncert na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Lokalni muzycy nie kryją oburzenia tym pomysłem.

Choć postaci Zenona Martyniuka nie trzeba nikomu przedstawiać, bowiem jest "królem" dla wielbicieli gatunku disco-polo, to informacje o jego nadchodzącym występie znalazły rzeszę przeciwników. Showman został bowiem zaproszony do zagrania koncertu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jego obecność w tak znamienitych murach jest co najmniej zadziwiająca i wzbudziła falę oburzenia.

Zenon Martyniuk zagra na uczelni w Poznaniu. Lokalna społeczność jest oburzona

Jak podaje "Gazeta Wyborcza", poznańscy muzycy są zniesmaczeni, że w miejscu, w którym odbywają się prestiżowe imprezy i wydarzenia kulturalne, wystąpi gwiazda gatunku disco polo. 

Reklama

Dziennikarze poprosili o komentarz w tej sprawie władze Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Rzecznik prasowa uczelni twierdzi, że o gustach się nie dyskutuje, a jak widać - zapotrzebowanie na koncerty z tego typu muzyką jest.

Bilety na koncert z udziałem Zenka Martyniuka w murach UAM w Poznaniu wahają się od 99 do 125 zł.

Uważacie, że tego typu występ jest profanacją uczelnianych murów?

***

Zobacz także:

Paulina Smaszcz jest znowu zakochana? To piłkarz polskiej reprezentacji

Małgorzata Ohme wyjawiła prawdę o narzeczonej Filipa Chajzera. Co za wpadka

Maja Hyży obchodzi 33. urodziny. Pokazała zdjęcie z dzieciństwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy