Reklama

Zjawiskowa Ewa Wachowicz w ślubnej sukni. Kim jest świeżo upieczony mąż?

Ewa Wachowicz wyszła za mąż. Kilka godzin temu pochwaliła się ślubnymi zdjęciami na swoim profilu w serwisie Instagram. Była Miss Polonia wyglądała zjawisko w swojej białej sukni. Jednocześnie złamała jedną z zasad, której pilnie przestrzegała - dziennikarka i prezenterka dotąd nie publikowała wspólnych zdjęć z partnerem w social mediach. Tym razem jednak podzieliła się fotografiami, na których pozuje wraz z ukochanym mężczyzną. Kim jest mąż Ewy Wachowicz - Sławomir Sulima Kowalewski?

Ewa Wachowicz wzięła ślub

Ewa Wachowicz wyszła za mąż. Kilka godzin temu pochwaliła się tą wiadomością na swoim profilu w serwisie Instagram. Przy okazji w jej mediach społecznościowych mogliśmy pierwszy raz zobaczyć dziennikarkę z ukochanym mężczyzną. Była Miss Polonia wyglądała zachwycająco w swojej sukni ślubnej. Ewa Wachowicz zdecydowała się na model typu syrena z rozłożystym długim trenem i odsłoniętymi ramionami. Dziennikarka i prezenterka zdecydowała się na naturalny makijaż, rozpuszczone włosy z delikatnymi falami. Oszczędna była także w kwestii dodatków - zrezygnowała z biżuterii na szyję. 

Reklama

Ślub Ewy Wachowicz odbył się w Krakowie. Para złożyła przysięgę w kościele świętych Apostołów Piotra i Pawła na ulicy Grodzkiej.

Zobacz również: Zjawiskowa Ewa Wachowicz zaskoczyła wszystkich. Ruszyła fala gratulacji

Kim jest mąż Ewy Wachowicz?

Ewa Wachowicz stanęła na ślubnym kobiercu po raz drugi. Jej poprzednie małżeństwo z Przemysławem Osuchowskim nie przetrwało. Od kilku lat dziennikarka spotykała się ze Sławomirem Sulima Kowalewskim, któremu w sobotę złożyła przysięgę. Kim jest mąż Ewa Wachowicz? 

Sławomir Sulima Kowalewski jest dziennikarzem radiowym i miłośnikiem muzyki. Próbował swoich siły w zespole rockowym, z którym wystąpił na festiwalu w Jarocinie. W 2016 roku wystąpił w programie “Must be the Music" na Polsacie. Na co dzień mąż Ewy Wachowicz pracuje jako dziennikarz radiowy. W latach 2003 - 2012 prowadził audycję “Byle do piątku" w RMF FM, związany był też z Radiem Kraków. Więcej na temat życia prywatnego Ewy Wachowicz, jej poprzedniego i obecnego męża pisaliśmy w styczniu w artykule “Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski. Kim jest partner dziennikarki?", gdzie opisujemy także, co połączyło, tych dwoje ludzi.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama