Reklama

Reklama

Zmienna Jessica

Jessica Alba bawi się stylem. Jej fryzury bywają ekstrawaganckie lub zaskakująco proste.

Piękna aktorka jakiś czas temu zrezygnowała z blondu i wróciła do swojego naturalnego koloru włosów. Czuje się w nim naprawdę dobrze i na razie nie zamierza go zmieniać. Chętnie za to eksperymentuje z różnorodnymi uczesaniami. I zawsze wygląda rewelacyjnie. Podpowiadamy, jak skopiować jej fryzury. Wbrew pozorom, to wcale nie jest trudne...

Naturalnie proste


Efekt naturalnej fryzury Jessica osiągnęła dzięki nierównemu przedziałkowi. Włosy zamiast prostownicą wygładziła w czasie suszenia szczotką. Zyskały na objętości.

Misterne sploty


Splecione z obu stron warkoczyki aktorka połączyła na karku w jeden. Następnie podwinęła go pod spód i podpięła. Z dziewczęcych kłosków powstała elegancka fryzura.

Tapirowane upięcie


Puszysta góra z wydzielonego nad czołem i mocno natapirowanego pasma, którego koniec został ukryty w koku ze skręconych włosów.

Asymetryczne fale


Sekret tej fryzury kryje się w nieco "kanciastych" falach. Taki efekt osiągniesz, nawijając włosy na prostownicę. Potem wystarczy zaczesać je na bok i spiąć na karku w kucyk.

W stylu retro


Takie uczesanie wymaga precyzyjnego przedziałka i gładkich włosów. Dopiero z nich można za pomocą lokówki stworzyć idealne loki. Wystarczy podpiąć je wsuwkami.

Show
Dowiedz się więcej na temat: włosy | Jessica Alba | fryzury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy