Reklama

Reklama

Zofia Ślotała chce być supermamą!

Kilka dni temu Zofia Ślotała ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Gwiazda miesiące oczekiwania na narodziny synka postanowiła wypełnić… pisaniem bloga. Czyżby aspirowała do tytułu „supermamy”?

"Co dalej? Co muszę zmienić? O co muszę zadbać? Kiedy iść do lekarza? Co mogę, czego nie mogę jeść? czy mogę ćwiczyć? Jak się przygotować? aaaaaaaa!" - czytamy na blogu babyboomzosi.pl, którego autorką jest Zofia Ślotała.  Stylistka sama przyznaje, że "jej głowa pęka od pytań".

W uporządkowaniu myśli, być może pomoże blog, który gwiazda prowadzi od kilku dni i który ma się koncentrować na zagadnieniach związanych z ciążą i macierzyństwem.

 "Oczekiwanie na dziecko to okres pełen poszukiwania odpowiedzi na milion prostych i trudnych pytań dotyczących tematów, o których nie mamy jeszcze żadnego pojęcia.  (...) Chciałabym się podzielić z Wami odpowiedziami i wskazówkami, które będę zbierać w tym czasie. Mam nadzieje, że dla wielu kobiet okażą się one pomocne, może nawet bezcenne" - czytamy na jej blogu.

Reklama

Dotąd polskie matki - celebrytki prześcigały się głownie w kategoriach "najbogatsza wyprawka" i "najszybszy powrót na salony po porodzie". Czy teraz nadejdzie moda na blogi?  

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy