Reklama

Reklama

Zofia Zborowska z córką w Krakowie. Pierwsza rodzinna wycieczka

Zofia Zborowska niedawno po raz pierwszy została mamą, a teraz pochwaliła się, że razem z córką zwiedza Kraków. Na instagramowych profilach świeżo upieczonych rodziców nie zabrakło zdjęć z wyjazdu.

Zofia Zborowska została mamą!

Zofia Zborowska za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie dzieli się z internautami tym, co aktualnie się u niej dzieje. 

Na instagramowym profilu aktorki nie brakuje rodzinnych zdjęć i ujęć z przyjaciółmi. To właśnie za pomocą Instagrama Zofia Zborowska ogłosiła, że jest w ciąży. 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona od dwóch lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. 29 lipca 2021 roku powitali na świecie pierwszą córkę. Aktorka radosną nowiną podzieliła się, publikując zdjęcie z córką Nadzieją.

Zofia Zborowska z córką w Krakowie

Córka Zofii Zborowskiej ma już ponad miesiąc i w ten weekend zwiedziła Kraków. Młodzi rodzice starali się relacjonować cały wyjazd. Była to pierwsza wycieczka Nadziei. 

Reklama

Niedzielne popołudnie Zofia Zborowska z rodziną spędziła, spacerując po mieście, co uwiecznili na zdjęciu. Rodzinne ujęcie na tle Kościoła Mariackiego trafiło do mediów społecznościowych. 

Czytaj więcej:

Małgorzata Rozenek-Majdan kusi nogami w czerwonej sukience

Festiwal w Opolu 2021: Viki Gabor i Roksana Węgiel. Która wyglądała lepiej?

Perrie Edwards pokazała zdjęcie syna! Jakie imię wybrała piosenkarka?

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | Andrzej Wrona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy