Reklama

Reklama

"Żona Hollywood" bawi się w towarzystwie Siwiec

Polacy usłyszeli o Katarzynie Wołejnio, gdy wzięła udział w pierwszej edycji reality show pt. „Żony Hollywood” emitowanego przez stację TVN.

Program miał na celu pokazanie w humorystyczny sposób życia bogatych i wpływowych Polek w Stanach Zjednoczonych.

Pochodząca z Nysy Wołejnio już w liceum wyjeżdżała na kursy językowe organizowane przez Uniwersytet w Oksfordzie. Po skończeniu studiów rozpoczęła pracę jako hostessa i modelka w Paryżu. Później wyjechała do Miami, a od 2000 roku mieszka w Los Angeles.

Ma na swoim koncie role w kilkunastu filmach, m.in. w "Conanie Barbarzyńcy", "Pokusie", "Ocalonej" czy "Mechaniku: Prawie zemsty".

Wołejnio może pochwalić się znajomością czterech języków obcych: francuskiego, angielskiego, rosyjskiego i włoskiego. W 2016 roku związała się z producentem Rinke Rooyensem.

Reklama

Ostatnio zaskoczyła fanów inną znajomością. Okazało się, że Katarzyna wypoczywa właśnie w Meksyku, gdzie spotkała się z Natalią Siwiec i jej mężem Mariuszem Raduszewskim.

Dowodem na to, że celebrytki świetnie czują się w swoim towarzystwie jest zdjęcie, które Wołejnio zamieściła na swoim Instagramie.

Widzimy na nim Kasię i Natalię w skąpych strojach, siedzące na kolanach zachwyconego Mariusza. W podpisie do fotografii Wołejnio zaznaczyła, że już dziś zaprasza parę na swoje kolejne urodziny. Na kolejnym zdjęciu panie pozują już same.

Myślicie, że to początek pięknej, medialnej przyjaźni?


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje