Reklama

Reklama

Żona Macieja Stuhra w tęczowej stylizacji

Maciej Stuhr pojawił się na premierze filmu „Obywatel Jones” ze swoją żoną. Para rzadko pojawia się razem na takich wydarzeniach.

Maciej Stuhr jest jednym z najbardziej popularnych aktorów w Polsce. Aktorstwo nie było jednak jego pierwszym wyborem. Po skończeniu liceum trafił na Wydział Filozoficzny Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie skończył psychologię. Po odebraniu dyplomu postanowił rozpocząć studia aktorskie na krakowskiej PWST. W pierwszych latach po skończeniu szkoły był związany z Teatrem Dramatycznym w Warszawie. Natomiast na dużym ekranie debiutował rolą Piotrka w filmie Krzysztofa Kieślowskiego - "Dekalog X".

W życiu prywatnym związany jest z Katarzyną Błażejewską-Stuhr. Para ma syna Tadeusza, który przyszedł na świat w 2016 r. Kobieta jest znanym dietetykiem i autorką książek o zdrowym żywieniu. Wcześniej aktor był mężem Samanty Janas, którą poślubił w 1999 r. Ich rozstanie odbiło się szerokim echem we wszystkich polskich mediach.

Reklama

Choć Macieja Stuhra możemy oglądać na czerwonych dywanach dość często, to Katarzyna pojawia się u boku męża sporadycznie. Tym razem pojawiła się jednak na premierze filmu Agnieszki Holland pt. "Obywatel Jones". Trzeba przyznać, że kobieta wyróżniała się z tłumu dzięki tęczowej spódnicy. Zresztą zobaczcie sami!


***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Stuhr | Katarzyna Błażejewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy