Reklama

Reklama

Żona Mateusza Damięckiego wypoczywa w bikini. Internauci zachwyceni. „Piękna kobieta”

Paulina Andrzejewska opublikowała na Instagramie zdjęcie w niebieskim bikini. Żona Mateusza Damięckiego korzysta z uroków wakacji i wypoczywa, wygrzewając się w słońcu. Naturalne zdjęcie zachwyciło internautów. „Mąż szczęściarz” – możemy przeczytać w komentarzach.

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska: Takich par brakuje

Paulina Andrzejewska jest tancerką i choreografką. W 1999 roku ukończyła Państwową Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie. W 2005 uzyskała stopień magistra sztuki na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Współpracuje z Akademią Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie oraz pełni funkcję zastępczyni dyrektora ds. artystycznych w Teatrze Muzycznym w Poznaniu.

Prywatnie Paulina Andrzejewska jest żoną aktora, Mateusza Damięckiego. Małżeństwo wspólnie wychowuje dwóch synów:  Franciszka i Ignacego.

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska poznali się w 2011 roku. Para pobrała się w 2018 roku. Tych dwoje rzadko pojawia się razem na ściankach i branżowych imprezach. Damięcki i Andrzejewska unikają rozgłosu i stronią od show-biznesowych skandali. Rzadko udzielają wywiadów, ponieważ cenią prywatność.

Reklama

Żona Mateusza Damięckiego wypoczywa. Paulina Andrzejewska podzieliła się swoimi przemyśleniami

Zarówno aktor, jak i choreografka prowadzą aktywnie konta w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem Instagarama informują o nowych projektach artystycznych,  w których biorą udział. Czasami pokazują także to, jak spędzają wolny czas.

Paulina Andrzejewska wczoraj postanowiła podzielić się z obserwatorami kadrem z  wakacji. Opublikowała zdjęcie w niebieskim bikini, a pod postem napisała, jakie emocje wzbudzają w niej wakacje.

Pod postem w  okamgnieniu pojawiły się komentarze.  Obserwatorzy Pauliny Andrzejewskiej nie mogli powstrzymać się od komplementów.  Chwalili zarówno podejście do życia, szczerość i mądrość choreografki, jak i jej naturalną urodę.

***
Zobacz również:

Demi Rose na kolejnych wakacjach. Tym razem pławi się w luksusach w Grecji

Książę Karol skrytykował twórców "The Crown" za to, jak pokazano go w tym serialu

Katarzyna Cichopek zapadła się pod ziemię podczas programu!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Damięcki | Paulina Andrzejewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy