Reklama

Reklama

Demi Rose na kolejnych wakacjach. Tym razem pławi się w luksusach w Grecji

Demi Rose jest znana ze swojej miłości do podróżowania i z tego, że długo nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Nic więc dziwnego w tym, że gwiazda znów wyruszyła na wakacje i tym razem wybrała lubianą przez światowe gwiazdy grecką wyspę - Mykonos. Jej zdjęcia z tego miejsca dosłownie zachwyciły fanów.

Demi Rose na Mykonos. Istny raj na ziemi

Demi Rose, ulubienica Brytyjczyków, która podbiła internet swoimi gorącymi zdjęciami, znów jest w podróży. Gwiazda, która utrzymuje się z modelingu, jest w wiecznej podróży, bo uwielbia zwiedzać świat i przy okazji wykonywać sesje zdjęciowe z najpiękniejszych zakątkach. 

 Tym razem modelka wybrała się do Grecji, która od lat jest turystycznym hitem i częstym wyborem wczasowiczów. Jednak Demi Rose nie zadowoliłaby pierwsza lepsza miejscowość turystyczna. Gwiazdka wybrała Mykonos - urlopową mekkę najbogatszych i najpopularniejszych gwiazd świata. 

Odpoczywają tam gwiazdy pokroju Jennifer Lopez, Kim Kardashian, ale też polskie gwiazdki chętnie kuszą się na ten kierunek - Anna Lewandowska, Joanna Przetakiewicz, czy Joanna Krupa kochają to miejsce. 

Demi Rose zachwyciła zdjęciami. Mykonos ją oczarował

Najwidoczniej Demi Rose także zaprzyjaźniła się z grecką idyllą i zachwyciła fanów nowymi zdjęciami - najpierw tymi z plaży, ale największa sensację wywołały te z ekskluzywnego basenu, gdzie Demi Rose pozowała przy zachodzie słońca w białym bikini. 

Reklama

Fanom trudno było się zdecydować, na czym skupić swoją uwagę - na nieziemskich krajobrazach przy zachodzie słońca, czy na obłędnych kształtach Demi Rose. 

"Niezrównana energia" - podpisała tajemniczo Demi Rose piękne zdjęcia i widać, że jest po prostu zachwycona tym miejscem. 

Nic w tym dziwnego, a internauci czekają na kolejną dawkę nowych zdjęć z tego istnego raju na ziemi!

***

Zobacz też: 

Jak jej nie zimno? Piersi i plecy na wierzchu

Jak nosić mikrobikini? Te celebrytki są nim zachwycone!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Rose | mykonos

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy