Reklama

Reklama

Żona Pazury wywołała burzę. Poszło o duże brzuchy

Osobliwy wpis pojawił się na oficjalnym profilu Edyty Pazury. Spodziewająca się trzeciego dziecka żona aktora skrytykowała wygląd polskich mężczyzn.

Edyta Pazura wiedzie spokojne i dostatnie życie u boku swojego męża. Egzotyczne wakacje, dwójka uroczych dzieciaków, trzeci maluch w drodze, idealny, troszczący się o nią partner...

Odkąd związała się ze znanym aktorem, celebrytka rozkwita na nowo, radykalnie zmienił się też jej wygląd. Z przeciętnej dziewczyny stała się gwiazdą na salonach imprez polskiego show-biznesu. Niedawno pani Edyta zdradziła również swoje plany dotyczące założenia bloga parentingowego, na którym ma zamiar zamieszczać porady dla młodych mam. Czy zyska popularność? Eksperci twierdzą, że konkurencja ma się czego obawiać!

Reklama

Ostatnio na profilu Edyty Pazury pojawił się wpis, który wywołał ożywioną dyskusję na Instagramie. Jak wiadomo, celebrytka nawet w ciąży pozostaje aktywna i aby nie stracić formy, często odwiedza pływalnię.

Jedna z wizyt na basenie skłoniła ją do nieco gorzkiej refleksji na temat kondycji i wyglądu polskich mężczyzn. Pani Edyta otwarcie krytykuje otyłość panów, przyrównując ich do błogosławionego stanu, w jakim obecnie się znajduje.

"Nic mi tak nie poprawia humoru w zaawansowanej ciąży jak wizyta na basenie. 85 % zawodników płci męskiej w ciąży razem ze mną z tym, że u Was Panowie to już jakiś 9 miesiąc... Najbardziej jednak pociesza mnie myśl, że ja niedługo urodzę, a u Was się nie zapowiada. Dzięki Panowie!"

Jak nietrudno się domyślić, kontrowersyjny wpis nie wszystkim się spodobał. Fani wytknęli celebrytce zbyt tendencyjne podejście do tematu. Część z nich uznała wpis za niesmaczny i obraźliwy.

"Jezeli ci panowie chodza na basen to prawdopodobnie chca cos zmienic w swoim wygladzie... albo poprostu akceptuja swoje cialo i maja gdzies opine innych na swoj temat. Wazne, zeby akceptowac innosc ludzi a nie poprawiac sobie swoj humor patrzac na ich "niedoskonalosci". (pisownia oryginalna)

"Pani Edyto, zabiera Pani głos w dyskusjach o hejcie i braku tolerancji, a sama robi Pani dokładnie to samo, tyle że w mniej dosadny sposob. Ale jednak... Szkoda. Świat nie jest tylko dla idealnych ludzi." (pisownia oryginalna)

Spora grupa obserwatorów zgadza się jednak z opinią celebrytki, twierdząc, że mężczyźni mają ogromne wymagania względem swoich kobiet, ale nie potrafią zadbać o własną kondycję.

Co myślicie o uwadze Edyty Pazury?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje