Reklama

Reklama

Zrób to inaczej

Ile razy poległaś, przerywając kolejną modną dietę? Tym razem zacznij od zamienników.

Kapuściana, białkowa, owocowa. Monodiety dają chwilowe efekty. Ty powinnaś przestawić się na nowy styl życia. "Potraktuj odchudzanie jako krótki wstęp do zmiany nawyków żywieniowych" - mówią Joanna i Dariusz Brzezińscy z Fit and Eat, którzy doradzali gwiazdom, m.in. Agacie Młynarskiej. "Rozpocznij od zamienników. Biały makaron zamień na razowy, biały ryż na basmati. Ograniczaj węglowodany, pokochaj błonnik i warzywa. Szczególnie nowalijki!". Do menu dodaj płatki zbożowe, pij dużo wody, uprawiaj sport. Różnicę poczujesz od razu!

Błonnik potrafi


Alessandra Ambrosio (30) stosowała dietę bogatą w błonnik, by odzyskać formę po porodzie. Jadła jogurty z otrębami i szybko wróciła na wybiegi.

Pół porcji


Piękna Joanna Krupa (32), choć nie odmawia sobie ulubionych dań: sushi, makaronów i owoców, trzyma linię. Wie, że najlepiej jeść małe porcje, ale często.

Zero cukru!


Urzekająca Pippa Middleton (27) świetną figurę zawdzięcza treningom pilatesu. Najsłynniejsza druhna roku gra też w tenisa i dużo biega. Unika węglowodanów.

Reklama

(A.P.)

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 16 czerwca!

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje