Reklama

Reklama

Bliźnięta 2021-08

Dla zodiakalnych Bliźniąt sierpień będzie mocno wymagającym czasem, ale mogą wiele zyskać, o ile dadzą z siebie wszystko.

Uczucia:

Wpływ Merkurego sprawi, że Bliźnięta będą chciały podejmować ważne decyzje odnośnie swojego związku. Czekają je dość trudne rozmowy, ale wpływ Słońca i Wenus sprawi, że wszystko powinno skończyć się dobrze. Jednak bez nerwów i stresu się nie obędzie. Związek Bliźniąt będzie dodatkowo wystawiony na próbę, gdyż nie będą one miały zbyt wiele czasu dla partnera, a sprawy zawodowe wyjdą w tym czasie na pierwszy plan.

Reklama

Samotne Bliźnięta nie będą miały ani czasu, ani nastroju do poznawania nowych osób. To nie jest dla nich dobry czas na budowanie relacji z kimś, kogo dopiero poznają.

Kariera i finanse:

Bliźnięta będą miały dużo obowiązków i spraw na głowie. Mogą pojawić się dodatkowe zadania i projekty, dodatkowo czeka ich także nauka nowych obowiązków. Sierpień będzie wstępem do wytężonej pracy, która go czeka w kolejnych miesiącach. To dobry czas na zrobienie planu działania i ustalenie priorytetów. Na szczęście Słońce sprawi, iż Bliźniętom nie zabraknie energii i dobrego nastroju. To czas pokazania w pracy ile są warte i ile mogą z siebie dać. Bliźnięta mają szansę na awans, ale nic nie przyjdzie samo. Aby tak się stało, muszą dać z siebie tak dużo, jak jeszcze nigdy.

Zdrowie:

Bliźnięta nie będą narzekać na swoje zdrowie, natomiast dopadnie je przemęczenie i stres. Dlatego zdecydowanie powinny zacząć medytować, to im bardzo pomoże. Choć będą miały ochotę sięgnąć po suplementy diety, nie powinny się decydować na takie rozwiązanie. Naturalne metody będą w ich przypadku o wiele bardziej skuteczne.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje