Reklama

Reklama

Bliźnięta 2022-11

Bliźnięta czeka dosyć spokojny miesiąc, choć na pewno nie bezproblemowy. Dla Bliźniąt to dobry czas w uczuciach. Jednakże, to na co powinien zwrócić uwagę, to zdrowie. To bowiem, będzie w listopadzie bardzo słabe i kruche. Na szczęście Bliźniętami będzie miał się kto zaopiekować, a i praca wcale na tym nie ucierpi.

Uczucia:

Dla Bliźniąt listopad będzie wspaniałym uczuciowo miesiącem. Duży wpływ będzie miała na to energia Wenus, ale też i samopoczucie Bliźniąt, które będą potrzebowały, czułości, bliskości i opieki. Na szczęście w zamian za okazanie serca, partner Bliźniąt postara się im dogodzić pod każdym względem, a i zaopiekuje się nimi podczas choroby. Co prawda pod koniec miesiąca na niebie zacznie mocno oddziaływać Mars, ;przez co Bliźnięta przestaną już być tak miłe i uczuciowe, ale nie zepsuje to ich związku.

Reklama

Samotne Bliźnięta miłości życia w tym miesiącu nie znajdą, jednakże w chwilach słabości przekonają się, że mają prawdziwych przyjaciół, gotowych pomóc w każdy możliwy sposób.

Kariera i finanse:

W pracy Bliźnięta nie będą w tym miesiącu najbardziej wydajne. Ale jest to zrozumiałe, ponieważ będą słabe i w nie najlepszej kondycji fizycznej. Z całą pewnością czeka je dłuższa chwila odpoczynku od pracy, czy to korzystając z zaległego urlopu, czy też przebywając na zwolnieniu. Niemniej żadne zaległości im nie urosną i niewiele stracą z tego powodu, albowiem w pracy będzie to na ich korzyść, dosyć spokojny miesiąc.

Zdrowie:

Zdrowie w listopadzie, będzie u Baranow bardzo słabe. Ogólnie czeka je przemęczenie, osłabienie, infekcja i brak odporności. Bezwzględnie powinny one odpoczywać i zjawić się obowiązkowo u lekarza.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy