Byk 2021-10

Październik będzie całkiem dobrym i spokojnym miesiącem dla zodiakalnego Byka. Zdecydowanie powinien działać spokojnie i rozważnie, wszelkie nerwowe i nieprzemyślane działania mogą przynieść więcej szkody niż pożytku.

Uczucia:

Za sprawą Marsa i Merkurego, w związku Byka będzie się układać poprawnie i nadzwyczaj ugodowo, choć będzie on miał mało sił witalnych, aby zaspokoić potrzeby partnera. Dlatego dobrym pomysłem będzie wyjazd, choćby tylko na krótki weekend. To wystarczy, aby naładować akumulatory i być bardziej aktywnym.

Samotne Byki mają małe szanse na poznanie miłości swojego życia, czy kogokolwiek do stworzenia związku. Nie będą miały ani natchnienia, ani ochoty na staranie się o kogoś, szukanie przygód. Dużo bardziej będzie interesował ich odpoczynek i chwile spokoju. Chęć poznania kogoś ciekawego na pewno będzie, ale w tym miesiącu lepiej, żeby zdał się na los i łut szczęścia.

Kariera i finanse:

Dzięki wsparciu Marsa i Merkurego, Byk o dochody nie powinien się martwić. Nie czeka go jednak znaczny przypływ gotówki, ale na przyzwoity poziom finansów może liczyć. Będzie na tyle dobrze, że może się zdecydować na krótki wyjazd. To będzie całkiem dobry miesiąc również w pracy, ze względu na to, że obowiązków nie otrzyma zbyt dużo, nie zrobi sobie zaległości, a i może się pojawić kilka dni wolnych od pracy.

Zdrowie:

Byk w tym miesiącu może spodziewać się drobnych problemów ze zdrowiem. Z jednej strony nie będą one bardzo uciążliwe fizycznie i na pewno nie będzie cierpiał. Niemniej, może się okazać, że jego stan zdrowia unieruchomi go w domu na kilka dni.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas