Byk 2021-11

Byka czeka w tym miesiącu wiele dobrego, zarówno w sferze uczuć jak i kariery. Duża dawka energii i pozytywnego nastroju, będzie mu towarzyszyć prawie przez cały czas. Tylko w finansach raczej nie powinien się spodziewać zmiany na lepsze.

Uczucia:

Uczucia Byka, będą w tym miesiącu poddane dwóm dosyć silnym wpływom. Z jednaj strony dosyć negatywny wpływ będzie wywierał na niego Merkury, z drugiej strony Mars w Wadze wprowadza harmonię i spokój, jednakże bez większego powodzenia. Byk w tym miesiącu, będzie miał bardzo dużo energii i to będzie dominowało w jego związku. Będzie dużo rozmów, wprowadzanie nowości, co nie jest jego domeną, jednakże teraz sam będzie tego chciał. Jego związek na tym skorzysta, bo wprowadzi to trochę nowości i świeżości. Mogą pojawić się sprzeczki i kłótnie, ale otwartość Byka przyczyni się do ustalenia satysfakcjonujących kompromisów.

Ta sama konfiguracja sprawi, iż samotne Byki, z ogromną determinacją, uporem i siłą, będą szukać kogoś do pary. Niekoniecznie będą myślały o miłości, a o kimś bliskim, z kim aktywnie i miło będą mogli spędzić czas. I trzeba przyznać, że upór Byka zwycięży i osiągnie on swój cel. Na pewno nie będzie się nudzić i nie da się nudzić osobom z bliskiego otoczenia.

Kariera i finanse:

Jak rzadko kiedy, Byk będzie bardzo aktywny, a nawet spontaniczny w działaniach biznesowych. Zanim dobrze pomyśli, już to zrobi. Co ciekawe, nie wpędzi się przez to w kłopoty. Praca będzie mu szła gładko i szybko. Co prawda, nie będzie miał z tego dodatkowych pieniędzy, dopiero po 23 listopada, może się spodziewać dodatkowej gotówki. Większa od pieniędzy będzie jego satysfakcja.

Zdrowie:

W listopadzie Byk nie będzie miał żadnych powodów do narzekań na swoje zdrowie. Będzie bardzo energiczny, aktywny, pełen sił i witalności.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas