Reklama

Reklama

Byk 2021-12

Dla zodiakalnych Byków będzie to dosyć trudny i wymagający miesiąc. Jednakże przy odrobinie wysiłku i ciężkiej pracy, może dużo osiągnąć i pokonać wszystkie problemy. Szczególną uwagę, Byk powinien zwrócić na swoje zdrowie.

Uczucia:

W grudniu, przez większą część miesiąca, bo aż do 20 grudnia na uczucia będzie miała wpływ Wenus, która sprawi, że związek Byka będzie harmonijny i spokojny. Czeka go w związku wiele miłych chwil i zrozumienie, pojawi się też namiętność. Temperatura w związku Byka ochłodzi się pod koniec miesiąca, kiedy to pod wpływem Marsa pojawią się negatywne emocje i chęć walki.

Reklama

Samotne Byki będą w wybitnie towarzyskim nastroju. Czeka ich wiele spotkań ze znajomymi, wyjść do kina, czy na imprezy. Jednakże nie będzie to dla nich dobry czas na znalezienie miłości swojego życia.

Kariera i finanse:

Zodiakalny Byk, przede wszystkim powinien w tym miesiącu uważać na to, żeby nie łączyć uczuć ze sprawami zawodowymi, z tym bowiem, wiązać się będą tylko problemy. Poza tym, to dobry czas dla Byka w sferze zawodowej. Słońca w Strzelcu, wraz z Merkurym doprowadzą do zmian, z których na początku Byk może nie być zadowolony, ale okażą się one konieczne a w konsekwencji bardzo korzystne. Dodatkowo Jowisz, Saturn i Pluton w Koziorożcu, dadzą Bykowi bardzo dużo energii, a przez to sił do działania i ciężkiej pracy, co przyniesie wymierne korzyści finansowe.

Zdrowie:

W grudniu Byk powinien mocniej uważać na swoje zdrowie. Jego organizm będzie bardzo delikatny. Chwila nieuwagi może doprowadzić do silnego przeziębienia lub kontuzji. Na szczególną uwagę zasługują kobiety spod znaku Byka, będące w ciąży, to nie będzie dla nich najlepszy miesiąc.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje