Reklama

Reklama

Byk 2022-01

Styczeń będzie dobrym miesiącem, dla zodiakalnych Byków. Poczują one przypływ pozytywnej energii, wykażą się dużą pomysłowością i kreatywnością, a Wenus będzie im przychylna nie tylko w miłości.

Uczucia:

Za sprawą Wenus w Strzelcu pierwsza połowa stycznia przebiegnie Bykom w bardzo gorącej miłosnej atmosferze. Nie będzie ona jednak jednoznacznie dobra. Chwilami atmosfera w związku Byka będzie napięta. Możliwe, że ktoś z zewnątrz będzie chciał ingerować w ich związek, co może zepsuć tą relację. Mogą również nie uniknąć zazdrości. Sytuacja jednakże zmieni się w drugiej połowie miesiąca, nastąpi rozluźnienie i Byki przestaną się tak bardzo wszystkim przejmować.

Reklama

Samotne Byki będą miały za dużo pracy i zajęć dodatkowych na początku miesiąca, aby mieć czas na szukanie miłości, czy po prostu umawianie się na spotkania. Jednakże druga połowa miesiąca przyniesie korzystne zmiany i na ich drodze pojawią się ciekawe osoby, z których co najmniej dwie mogą się okazać kimś więcej niż tylko znajomymi i Byki mogą stanąć przed dylematem związanym z wyborem.

Kariera i finanse:

Na początku miesiąca Mars obdarzy Byka energią, siłą, ale też zapałem. To będzie najlepszy czas na naukę i przyswajanie nowych informacji. Dużą rolę w życiu Byka odegra również w tym miesiącu Wenus, która od 8 stycznia wpłynie korzystnie na finanse Byka. Może on w tym czasie liczyć na podwyżkę lub premię, a także dodatkowe gratyfikacje za dobrze wykonane zadania. Dobra passa w karierze Byka będzie trwała do końca miesiąca.

Zdrowie:

Zdrowie Byka w styczniu będzie wręcz idealne, głównie za sprawą Słońca w Koziorożcu, które będzie działać ochronnie i wzmacniająco. Wyjątkowo Byk nie będzie nawet musiał na siebie specjalnie uważać, jego odporność będzie ponadprzeciętnie silna.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama