Reklama

Reklama

Byk 2022-11

Byka w listopadzie czeka dużo pracy, mało czasu. Będzie dużo stresu i nieprzewidzianych wydarzeń. Byk powinien na ten miesiąc unikać planowania, bo i tak niewiele z tego może wyjść. Ważne jest, aby postarał się on zachować jak najwięcej spokoju.

Uczucia:

Uczuciowo By będzie nastawiony bardzo bojowo do związku, głównie za sprawą Marsa, który będzie go walecznie nastrajał. To na pewno nie poprawi atmosfery w związku, tym bardziej, że partner Byka nie będzie niczemu winny. Siła i negatywne nastawienie będą się potęgować szczególnie w pierwszej połowie miesiąca. Jest to jednak czas wystarczająco długi, aby doszło do poważnej kłótni i pogorszenie relacji z partnerem. Może także dojść do chwilowego rozstania.

Reklama

Samotne Byki nie będą miały ani czasu, ani ochoty na okazywanie uczuć. Dużo łatwiej będzie im się w tym miesiącu pokłócić, niż przed kimś otworzyć. Ewentualnych zalotników pozbędą się bardzo szybko i skutecznie, tylko i wyłącznie ostentacyjną ignorancją.

Kariera i finanse:

Jak rzadko kiedy, Bykowi w pracy wiele się nie uda. Zazwyczaj ambitny, skoncentrowany i uparty człowiek, popełniać będzie wiele błędów. Negatywny wpływ Merkurego sprawi, że Byk nie będzie panował nad tym, co robi, będzie się opóźniał w wykonywaniem zadań i będzie rozkojarzony. Nie umknie to uwadze innych, dlatego Byk może w tym miesiącu stracić swoją pozycję. Jeśli tylko ma taką możliwość, powinien wziąć co najmniej kilka dni wolnego.

Jeśli chodzi o finanse, to Byk powinien zwracać baczną uwagę na wszystkie wydatki, bo może nad nimi nie zapanować

Zdrowie:

W listopadzie Byk powinien skupić się głównie na wspomaganiu swojej koncentracji.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy