Reklama

Reklama

Lew 2020-12

Lwa czeka dobry miesiąc, pełen radości i wewnętrznego spełnienia. To czas spotkań i rozmów z ważnymi i bliskimi mu osobami oraz czas odpoczynku.

Uczucia:

Lew w relacji z partnerem będzie pełen entuzjazmu i pozytywnej energii. Dzięki temu, czeka go wiele wspólnych,wspaniałych chwil. W grudniu uniknie on poważnych kłótni czy konfliktów. Wręcz przeciwnie będzie beztrosko i spokojnie. Za sprawą Wenus w Strzelcu Lew powróci myślami do dawnych lat i z sentymentem będzie wspominał to, co już minęło. Swoją dobrą energią zarazi innych ludzi. To także czas spotkań z przyjaciółmi, zodiakalnego Lwa czeka wiele ciekawych rozmów prowadzonych prze długie godziny.

Reklama

Samotne Lwy mogą spodziewać się poznania ciekawych osób, za sprawą Marsa w Baranie. Może czekać ich płomienny romans, a nawet jest szansa, że poznają osobę, która na dłużej zagości w ich życiu.

Kariera i finanse:

W pracy Lwa czeka spokój i harmonia. Lew ze spokojem wypełni wszystkie swoje obowiązki i zdąży nawet zrobić wszystko przed czasem. Niestety, ale pojawi się osoba w pracy, która będzie chciała mu zaszkodzić, dlatego w grudniu Lew musi bardzo uważać na to, co i komu mówi. Jednakże dzięki wpływowi Urana wszystko powinno się dobrze skończyć, a Lew nie powinien ucierpieć przez tą sytuację. Musi się tylko nastawić na kilka nerwowych dni. Finansowo będzie to korzystny miesiąc, jest szansa na dodatkową gotówkę. Lew zdecydowanie powinien ją zostawić na inne czasy, a nie wydawać bez potrzeby.

Zdrowie:

Dla Lwa będzie to dobry miesiąc pod względem zdrowia. Nie powinien jednak zwlekać, tylko jak najszybciej zacząć uprawiać sport, aby zadbać o swoja ogólną sylwetkę. Nie ma co czekać do nowego roku, grudzień jest idealny na pracę nad sobą.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy