Reklama

Reklama

Lew 2022-09

Dla zodiakalnego Lwa, wrzesień na pewno nie będzie spokojnym miesiące, ażeby przetrwał go bez większego uszczerbku, powinien zadbać o swoje wnętrze, duchowość. Jego największymi sprzymierzeńcami będą spokój i opanowanie.

Uczucia:

Dla Lwa będącego w związku, nie będzie to niestety najlepszy miesiąc w tym roku. Czeka go bowiem wiele kłótni, niezrozumienie, co może się zakończyć nawet rozstaniem. Brak opanowania i kilka słów za dużo, może doprowadzić do tego, że nie będzie ani o co walczyć, ani czego ratować. Jednakże opanowanie, dobra wola i chęci mogą zdziałać cuda.

Reklama

Samotne Lwy czeka bardzo udany uczuciowo czas. W ich życiu pojawią się nowe osoby, a wraz z tym zauroczenie, spotkania flirty. Na życie towarzyskie Lwy we wrześnie na pewno nie będą narzekać

Kariera i finanse:

Choć Merkury będzie wpływał pozytywnie na zodiakalnego Lwa, to nie będzie dla niego miesiąc sukcesów. Będzie on zdystansowany do wykonywania obowiązków. Zazwyczaj silny i odważny Le w tym miesiącu straci swój zapał i wigor. Trudno więc liczyć w tym czasie na awans, czy podwyżkę. Z tego powodu powinien on uważać na swoje pieniądze, aby nie okazało się pod koniec mie4rsiąca, że więcej wydał niż zarobił, a perspektyw na dodatkowe pieniądze nie będzie.

Zdrowie:

Lew we wrześniu będzie bardzo osłabiony. Dlatego, jak najczęściej powinien korzystać ze świeżego powietrza, a także nie może zapominać tym, aby się porządnie wysypiać. Zrezygnowanie z używek, także na pewno wpłyną pozytywnie na jego odporność i samopoczucie. To dobry czas na zerwanie z uciążliwymi nałogami i zadbanie o swój stan psychiczny.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy