Reklama

Reklama

Lew 2022-10

Zodiakalny Lew, w październiku opadnie z sił. Miesiąc ten, będzie dla Niego trudny i wymagający, głównie ze względu na samopoczucie. Zdecydowanie powinien on mierzyć siły na zamiary, bo zrobić będzie chciał dużo, tylko sił może zabraknąć.

Uczucia:

Na relacje partnerskie i atmosferę w związku, Lew nie powinien narzekać. Dzięki Wenus Jego miłość będzie się utrzymywała na odpowiednim poziomie, nastroju do kłótni nie będzie. Na pewno Lew będący w związku, może liczyć na wsparcie i ciepło partnera, których w tym miesiącu będzie bardzo potrzebował. Sam nie wniesie wiele do związku, ale będzie wdzięczny i oddany, a to już dużo.

Reklama

Samotne Lwy mogą spotkać na swojej drodze kogoś, kto się nimi zaopiekuje i da dużo ciepła, choć lew nie otworzy się przed nikim nowym, to chętnie przyjmie każdy przejaw zainteresowania.

Kariera i finanse:

Zawodowo, to nie będzie najlepszy czas dla Lwa. Przed nim nowe wyzwania i dużo obowiązków. Lew będzie posiadał wszelkie predyspozycje i kompetencje, aby sobie z nimi poradzić. Jednakże da o sobie znać przesilenie jesienne, a także słaby stan zdrowia i nie wszystko pójdzie tak, jakby mogło. Dlatego Lew powinien skupić się tylko na rzeczach niezbędnych do wykonania.

Pieniędzy zabraknąć mu nie powinno, choć może się okazać, że jest ich mniej niż ostatnio, ze względu na większe wydatki, a przed Nim cięższy czas z mniejszymi wpływami. Pora zacisnąć pasa.

Zdrowie:

Lew w październiku będzie w złym stanie zdrowotnym. Czeka go duże osłabienie organizmu, brak sił, energii. Do tego możliwe są infekcje, które mogą go wyłączyć z życia codziennego na jakiś czas. Lew powinien w tym miesiącu bardzo na siebie uważać i nie unikać lekarzy.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy