Reklama

Reklama

Lew 2022-11

To będzie trudny miesiąc dla zodiakalnego Lwa. Dopadnie go wszystko, co tylko może negatywnego. Lew może spodziewać się zatem osłabienia, przemęczenia, złego samopoczucia, odtrącenia. Na pewno będzie mu potrzebna cierpliwość.

Uczucia:

Listopad uczuciowo nie będzie rozpieszczał Lwa. Mocny wpływ Plutona i Merkurego sprawi, że Lew będzie się doszukiwał u partnera nielojalności, a może nawet zdrady. Niestety nie będzie to niczym poparte i sprawi tylko i wyłącznie pogorszenie się ich relacji. Partner zdecydowanie odsunie się od Lwa, może nawet dość do poważnej kłótni i rozłąki. Jeśli Lew nie zrozumie, że swoim zachowaniem rani partnera i jest niesprawiedliwy, może to nawet doprowadzić do końca ich związku.

Reklama

Samotnym Lwom nie będzie się uczuciowo wiodło w tym miesiącu. Choć trzeba przyznać, że będzie on próbował walczyć o czyjeś względy, jednakże nie będzie na tyle szczery i przekonujący, żeby tą walkę wygrać.

Kariera i finanse:

W tym miesiącu Lew przede wszystkim nie będzie myślał o pracy, nie będzie miał też na nią siły. Wpływ Merkurego sprawi, że Lew będzie rozkojarzony, nie będzie się odpowiednio skupiał. Przez to mogą pojawić się liczne błędy. A dużo małych błędów, może doprowadzić do poważnych problemów. Dlatego Lew w tym miesiącu powinien zwolnić, skupić się i cierpliwie przeczekać ten gorszy okres. Z finansami też najlepiej nie będzie. Lew może przeoczyć kilka znaczących wydatków, przez co miesięczne rozliczenie nie będą się zgadzać.

Zdrowie:

Zdrowie Lwa w tym miesiącu będzie na pozór dobre. Nie powinien on w tym miesiącu odczuwać poważnego bólu, ani też przechodzić poważnych chorób. Niemniej osłabienie, przesilenie i ogólne rozbicie, dadzą o sobie znać.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy