Reklama

Reklama

Rak 2022-08

Sierpień dla zodiakalnego Raka będzie dość trudnym miesiącem, pełnym skoków nastroju i nerwów, dlatego zodiakalny Rak musi się uzbroić w cierpliwość i poskromić swoje nerwy.

Uczucia:

Rakowi, dzięki Merkuremu na zmianę z Neptunem, przybędzie w tym miesiącu bardzo dużo siły i odwagi, dzięki czemu postanowi zmienić swoje dotychczasowe życie uczuciowe. W zależności od tego, na czym będzie mu bardziej zależało, albo postanowi przenieść swój związek na wyższy poziom, albo go zakończyć. Cokolwiek postanowi będzie z siebie zadowolony i dumny.

Reklama

Samotne Raki dzięki swojej odwadze, staną się duszą towarzystwa, a Mars ukaże jego romantyczną duszę. Dzięki temu, jego szanse na płomienny romans, będą bardzo duże.

Kariera i finanse:

Rak będzie zmęczony brakiem wewnętrznej równowagi, co może przełożyć się na jego relacje z innymi osobami w pracy. Ważne jest, aby nie reagował na zaczepki, ani też nie doszukiwał się podwójnego dna i sam nie eskalował problemów. Pracy będzie miał dość sporo, dlatego powinien się skupić tylko na swoich zadaniach, bez wdawania się w rozmowy z innymi pracownikami.

Zdrowie:

W tym miesiącu zodiakalny Rak powinien przede wszystkim zadbać o swój stan duchowy. Czeka go trudny i intensywny miesiąc, dlatego warto, aby znalazł sposób na odreagowanie nerwów i pozbycie się stresu. To dobry czas na pomyślenie o nowej pasji, która rozładuje wewnętrznie napięcie i sprawi, iż Rak się wyciszy. Inaczej zabraknie Mu energii już w połowie miesiąca, choć początkowo będzie jej miał bardzo dużo.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy