Reklama

Reklama

Ryby 2021-03

Ryby:

Reklama

Marzec będzie dla Ryb dość dobrym i spokojnym miesiącem, choć Ryby powinny uważać na swoje zdrowie.

Uczucia:

Ryby za sprawą kojącego wpływu Wenus, będą wyciszone, a w ich sercu zapanuje harmonia. Dzięki temu ich relacja będzie pełna ciepła, spokoju i radości. Będzie czas na śmianie się i podejmowanie poważnych życiowych decyzji, do czego zachęci wpływ Merkurego i Marsa. Ryby także w tym miesiącu więcej czasu poświecą sobie, sprawianiu sobie przyjemności, co także wpłynie na nie bardzo pozytywnie.

Samotne Ryby, głównie za sprawą Słońca, które doda im energii, mają szansę poznać kogoś nowego, kto na dłuższy czas może zagościć w ich życiu. Ważne jest tylko, aby otworzyły się na to, co przyniesie im los.

Kariera i finanse:

Wenus i Merkury sprawią, iż Rybom będzie się dobrze wiodło w pracy. Mają szansę w tym miesiącu zostać docenione i otrzymać awans lub podwyżkę. Wiele leży w ich rękach, dlatego ważne jest, aby przykładały się do swojej pracy. Ten miesiąc może być dla nich przełomowy w ich karierze. Warto, aby wykorzystały nadarzającą się okazję. To także dobry czas na inwestowanie w samego siebie. Ryby mogą pomyśleć o kursach, czy szkoleniach, które podniosą ich kwalifikacje zawodowe. Powinny szukać okazji, ponieważ maja szansę na odbycie darmowego i ciekawego kursu.

Zdrowie:

Ryby powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na problemy skórne. Możliwe, ze czeka je uczulenie. Jeśli tylko coś zacznie się dziać, nie powinny zwlekać, tylko jak najszybciej udać się do dermatologa i rozpocząć leczenie. Inaczej będą mocno się męczyć. W tym miesiącu powinny unikać też wprowadzania nowych kosmetyków, mogą na nie źle zareagować.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje