Reklama

Ryby 2021-11

Zodiakalne Ryby czeka bardzo dobry miesiąc, szczególnie dobry czas zbliża się w kwestii finansów i życia uczuciowego, rodzinnego. Powinny jednak uważać na swoje zdrowie.

Uczucia:

Związki zodiakalnych Ryb w listopadzie, zdominuje seksualność i namiętność. Będzie to wyjątkowo udany miesiąc za sprawą Wenus, która będzie wzmagać uczuciowość, jak i Marsa, który będzie odpowiadał za pożądanie i pragnienie. To będzie miesiąc niczym nieskrępowanej miłości.

Samotne Ryby, za sprawą Słońca, Wenus i Księżyca będą szukać swojego szczęścia, ale też przyciągać, swoim czarem i magnetyzmem potencjalnych partnerów, przez większą część miesiąca. Z tego powodu ich życie uczuciowe będzie kwitło i choć mogą nie spotkać swojej prawdziwej miłości, to bardzo miło spędzą czas.

Reklama

Kariera:

To będzie bardzo dobry miesiąc dla zodiakalnych Ryb. Szczególnie okres, w którym Merkury będzie wchodził w znak Ryb sprawi, że nie będą się one musiały w ogóle martwić o swoje finanse. W pracy też wszystko będzie się układało po ich myśli. To jednak nie będzie łatwy miesiąc, dużo zadań będzie terminowych i ważnych, niemniej dobry nastrój Ryb i ich zapał do pracy, pomoże im ze wszystkim sobie bardzo dobrze poradzić. Jedyne, na co powinny bardziej uważać, to dokładność i skrupulatność. Błędy mogą się zdarzyć, nie będzie to jednak taki problem, który rzutowałby na całokształt pracy Ryb.

Zdrowie:

Zodiakalne Ryby powinny uważać, ponieważ ich zdrowie jest dość wątłe. Nie unikną one przeziębień i infekcji, niemniej uchronić je przed nimi może naturalne podniesienie odporności. Duże znaczenie będzie miała zdrowa dieta, wypoczynek i pozytywne nastawienie.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy