Reklama

Reklama

Ryby 2022-01

Zodiakalne Ryby czeka ciężki miesiąc. Ryby będą miały dużo ważnych zadań do wykonania, a mało czasu na ich realizację. Mogą poczuć się pod presją i odczuć to w postaci zmęczenia psychicznego.

Uczucia:

Mars w Byku sprawi, że Ryby poczują się rozemocjonowane i pobudzone, dzięki temu wprowadzą do związku powiew świeżości. Rozbudzą ponownie namiętność i sprawią, że partner zakocha się w nich ponownie. Choć można się spodziewać, że Mars sprowadzi na Ryby waleczną, agresywną energię, to jednak wpływ gwiazdozbioru Byka znacznie ją złagodzi, dzięki czemu w związku Ryb nie dojdzie w tym miesiącu do kłótni i nieporozumień.

Reklama

Samotne Ryby, dzięki energii Słońca w Rybach, po 19 stycznia będą cieszyły się dużym powodzeniem. Może również pojawić się ktoś z przeszłości, kogo Ryby nie powinny traktować poważnie. Tylko przyszłość jest realna, przeszłość jest po to, aby ją zostawić za sobą.

Kariera i finanse:

Ten sam Mars w Byku, któremu Ryby zawdzięczają powodzenie w uczuciach sprawi, że Ryby odnajdą się bardzo dobrze w sferze zawodowej. Dzięki tej energii, uda im się z powodzeniem nadrobić zaległe zadania, ale też z bieżącymi, nie będą mieć większych problemów, poza tym, że poświęcą pracy bardzo dużo czasu. Bez tego, niewiele osiągną, a potencjał w tym miesiącu mają bardzo duży. Będą dobrze współpracować w grupie, jak i samodzielnie. Wiele z działań, które podejmą, będą przynosiły dodatkowe finanse. Będzie to dla nich bardzo motywujące. Nie wskazane są jednak duże zakupy, czy nieplanowane wydatki. To czas dobry na oszczędzanie.

Zdrowie:

Ryby w grudniu będą przede wszystkim nie będą miały czasu. Dlatego, może je to osłabić. Przede wszystkim powinny zadbać o odporność i odpowiednią ilość snu.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje