Reklama

Reklama

Ryby 2022-10

Dla zodiakalnych Ryb, październik będzie miesiącem wyzwań i mierzeniem się samym z sobą. Ryby swoją obowiązkowością, poradzą sobie ze wszystkim, nie bez problemów, ale dadzą radę.

Uczucia:

Ryby w październiku będą nadzwyczaj przewrażliwione i skupione na użalaniu się nad sobą. Niewątpliwie nie będzie to dobrze wpływać na ich związek. Na szczęście Ryby nie będą nastawione bojowo, a wręcz przeciwnie, będą potrzebowały czułości i opieki, czym rozczulą partnera, który się nimi zajmie. Jak na tak słabe samopoczucie, uczuć będzie dosyć dużo, a wspólnie spędzone, długie, chłodne, październikowe wieczory, zbliżą ich do siebie.

Reklama

Samotne Ryby, co prawda nie mają szansy na znalezienie miłości, jednakże mogą się spodziewać koło siebie kogoś, kto wesprze ich w trudnych chwilach.

Kariera i finanse:

W pracy Ryby powinny się skupić wyłącznie na wykonaniu tego, co jest absolutnie niezbędne, a i tak będzie to dla nich dosyć męczące. Przesilenie jesienne, da o sobie znać już na początku miesiąca. Praca będzie sprawiała Rybom dużo problemów i będzie męcząca, dlatego powinny pomyśleć o krótkim urlopie, jeśli tylko będą miały taką możliwość. W pracy i tak nie będą efektywne, a może to wręcz zostać źle odebrane.

Zdrowie:

Ryby w październiku mogą spodziewać się przesilenia jesiennego. To, co może im pomóc i je wzmocnić, to odpoczynek i mimo niechęci, aktywność fizyczna, szczególnie na świeżym powietrzu.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy