Reklama

Reklama

Skorpion 2021-02

Skorpion:

Reklama

Skorpiona czeka dobry miesiąc w sferze finansów, ale za to w uczuciach, nie będzie mu się dobrze układało i może go czekać kryzys w relacji.

Uczucia:

Za sprawą Merkurego i Marsa Skorpion będzie zwracał uwagę na każdą drobnostkę, przez co nie tylko będzie źle odbierany, ale też sam poczuje się mocno poddenerwowany. Skorpion musi bardzo uważać na to, co mówi, bo może pod wpływem emocji powiedzieć o kilka słów za dużo, których potem nie da się już cofnąć. W lutym czeka go również kilka spotkań w większym gronie, które jednak zamiast dawać radość, mogą powodować dodatkowe, wewnętrzne napięcie.

Samotne Skorpiony będą szukały kogoś, kto zwróci na nie uwagę. Mają szansę na poznanie osoby, z którą mogą przeżyć krótki, przelotny romans, i będą z tego zadowolone.

Kariera i finanse:

Jeśli tylko Skorpion będzie pewny siebie, to ma szanse odnieść duży sukces w tym miesiącu. Pomoże mu w tym układ kwadratury Wenus do Urana. To dobry czas na nawiązanie relacji zawodowych i otworzenie nowej ścieżki zawodowej. Skorpion tylko musi być pewny, że chce zmian i nie może bać się spoglądać w przyszłość. To także dobry czas na inwestycje, jeśli Skorpion gra na giełdzie, to będzie miał okazję do zarobienia sporej sumy pieniędzy. Za sprawą Marsa, inne osoby będą chętne do współpracy ze Skorpionem, a on będzie mógł realizować swoje plany. To także dobry czas na zaplanowanie urlopu i odłożenie już pewnej sumy na ten cel.

Zdrowie:

W lutym zdrowie będzie dopisywało Skorpionowi, głównie dzięki pozytywnemu wpływowi Słońca. Mimo nerwowych sytuacji w domu, Wenus w Koziorożcu pomoże mu uspokoić się wewnętrznie. Mimo tego, Skorpion powinien pomyśleć o ćwiczeniach rozluźniających jego napięte ciało.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje