Reklama

Reklama

Skorpion 2021-09

Dla zodiakalnego Skorpiona, wrzesień będzie dobrym i udanym miesiącem, podczas którego ma on szansę wkroczyć na nową ścieżkę życia. Powinien także bardziej zadbać o siebie.

Uczucia:

Słońce i Mars zachęcą Skorpiona do spędzenia aktywnie czasu. Dlatego chętnie wyjdzie z partnerem na spacer czy spotka się ze znajomymi. Nawet teoretycznie zwykłe zakupy i chodzenie po sklepach sprawią, iż Skorpion będzie szczęśliwy i spełniony w swoim związku. To będzie dobry czas na podjęcie kluczowych decyzji, które będą miały wpływ na całe jego życie. Skorpion może zdecydować się w tym czasie na duży krok, który odmieni jego związek.

Reklama

Samotne Skorpiony chętnie poznają kogoś nowego. Wenus sprawi, iż wydadzą się bardziej tajemnicze i niedostępne, co będzie przyciągać do nich inne osoby.

Kariera i finanse:

Słońce i Wenus otworzą Skorpiona na potrzeby innych. Dlatego we wrześniu Skorpion będzie w pracy bardzo pomocny i życzliwy dla innych osób. Wykaże się empatią i dużym zrozumieniem dla potrzeb współpracowników, dzięki czemu poprawią się jego relacje zawodowe. Sam nie będzie miał zbyt wiele obowiązków na głowie, będzie mógł więc odpocząć i zaplanować dalsze działania.

Finansowo czeka go dobry czas. W tym miesiącu powinien zainwestować w siebie. Zarówno w szkolenia, jak i kupno nowych ubrań czy zmianę w swoim wyglądzie.

Zdrowie:

To już najwyższy czas, aby Skorpion skupił się na swojej kondycji, tym bardziej, że teraz jest zmotywowany do działania. Mars i Merkury dodadzą mu energii i sił witalnych, dlatego powinien z tego skorzystać i zadbać o swoją sylwetkę. Rezygnacja ze słodyczy i alkoholu, także wyjdzie mu na zdrowie.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy