Reklama

Reklama

Skorpion 2021-12

Dla zodiakalnego Skorpiona grudzień będzie dosyć udanym miesiącem, gwiazdy będą sprzyjać Jego szczęściu, lecz bez drobnych konfliktów się nie obejdzie.

Uczucia:

W tym miesiącu Wenus w koniunkcji z Plutonem sprawi, że relacje w związku Skorpiona będą bardzo silne, ale w wielu przypadkach waleczne. Dlatego może dojść do drobnych spięć i konfliktów, na przemian z wybuchami namiętności. To będzie dosyć ciężki miesiąc zarówno fizycznie, jak i psychicznie, pomimo nieporozumień, które będą miały miejsce, doceni bliskość i pomoc partnera.

Reklama

Samotne Skorpiony mają szansę poznać osobę, w bardzo nietypowej sytuacji. Uczucie pojawi się niespodziewanie w sytuacji, której Skorpion będzie działał na rzecz innych, bezinteresownie i bezpłatnie. W takiej sytuacji spotka kogoś, kto nie zdoła się mu oprzeć.

Kariera i finanse:

Grudzień będzie dosyć krótkim miesiącem pracy, ale w zupełności wystarczającym do tego, aby Skorpion zabłysnął w pracy i pokazał się z bardzo dobrej strony, zarówno przełożonym, współpracownikom, czy kontrahentom. Wykaże się dużą kreatywnością i inwencją, czym dodatkowo zaimponuje osobom z pracy. Dodatkowo, wpływ Jowisza sprawi, że Skorpion podejmie decyzje odnośnie swoich finansów i postawi na oszczędności. W grudniu będzie miał odpowiednia zasoby, żeby zacząć. Powinien jednak uważać na inwestycje, to nie jest dobry czas dla Skorpiona na lokowanie środków w nieruchomości. Powinien raczej postawić na nowe projekty i inwestycje w sektor prywatnych działalności.

Zdrowie:

Kondycja Skorpiona w grudniu, nie będzie najlepsza i głównie o to powinien zadbać. Dni wolne sprzyjać będą uprawianiu sportu. Możliwy jest również kilkudniowy, aktywny wyjazd. Nie bez znaczenia dla zdrowia Skorpiona będzie również dieta, na którą szczególnie powinien uważać.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje