Reklama

Reklama

Wodnik 2022-08

Zodiakalny Wodnik będzie mocno skonsternowany w sierpniu, wydarzenia z przeszłości sprawią, iż wróci do dawnych spraw.

Uczucia:

Wodnik, za sprawą Merkurego i Słońca, będzie miał w sobie wiele energii. Dzięki temu nie raz zaskoczy partnera, a być może zdecyduje się na szalony spontaniczny krok w stronę rozwoju relacji. Zaskoczony partner może zareagować nie do końca po myśli Wodnika i może nastąpić drobne spięcie w ich relacji.

Samotne Wodniki przeżyją niesamowite przygody uczuciowe. Wenus doda im dużo uroku osobistego, a Mars sprawi że będą bardzo namiętne.

Reklama

Kariera i finanse:

Mars sprawi, że Wodnik nie będzie mógł się skupić na sprawach zawodowych. Jego myśli będą krążyły daleko od pracy. Niestety, ale grozi mu popełnienie dużego błędu, za który przyjdzie mu zapłacić. Musi sam siebie motywować do pracy, inaczej narobi sobie zaległości. Ponadto powinien uważnie słuchać tego, co mówią inni, szczególnie przełożeni i popracować nad dostosowaniem się do ogólnych norm w pracy. Wodnik musi bardzo uważać, aby nie doszło do konfliktu, z wyżej postawioną osobą w pracy.

Zdrowie:

Wodnik, będzie w tym miesiącu w ciągłym biegu, a dzięki Słońcu, będzie mieć wiele energii i sił witalnych. Powinien na siebie uważać, aby się nie przesilić. Warto w tym miesiącu mierzyć siły na zamiary. Choć bardzo będzie się przed tym bronił, będzie musiał przyjmować leki. Dlatego Wodnik powinien pamiętać o tym, że zdrowie jest najważniejsze.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy