Reklama

Reklama

Wodnik 2022-09

Dla zodiakalnego Wodnika wrzesień nie będzie najlepszym miesiącem w tym roku. O ile finansowo zakończy go z sukcesem, o tyle sprawy sercowe mogą się okazać całkowitą porażką. Wodnik będzie miał ważne decyzje do podjęcia, od których będzie4 zależała jego przyszłość.

Uczucia:

Życie prywatne Wodnika będzie w tym miesiącu mocno napięte i nieudane. On zajęty sprawami zawodowymi i wszystkimi innymi nie mającego nic wspólnego ze związkiem i z partnerem, bardzo się odsunie. Sprawi to, że w jego relacji pojawią się konflikty, a nawet zazdrość. Niezadowolony z takiego obrotu sprawy, odważony przez Słońce, może wdać się w romans, a to może doprowadzić do rozpadu związku. Te moralne decyzje musi on podjąć sam.

Reklama

Samotne Wodniki mają szansę przeżyć szalony romans, a nawet nie jeden. Będzie to dla nich miesiąc flirtów, zabawy i niezobowiązujących zbliżeń.

Kariera i finanse:

W pracy Wodnika będzie panowała mocno napięta atmosfera. Tymczasem Wodnik znajdzie sposób na to, żeby się nie napracować, a dużo zrobić. Będzie polegał głównie na pracy zespołowej i na tym, co zrobią inni. Sam jednak nie da o sobie zapomnieć i silnie podkreśli swoje zasługi. Może to zrobić na tyle skutecznie, że otrzyma za to dodatkową gratyfikację pieniężną. To dobry czas na podnoszenie swoich kompetencji i kwalifikacji.

Wrześniowe wyniki finansowe Wodnika będą dobre, nieplanowanych wydatków dużo nie będzie, dlatego zdecydowanie powinien zainwestować pieniądze w swój rozwój.

Zdrowie:

Wodniki mogą w tym miesiącu narzekać na swoje zdrowie. Wyraźny spadek energii i formy spowoduje, że mogą się spodziewać drobnych, acz nieprzyjemnych infekcji.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy