Reklama

Reklama

Wodnik 2022-10

Dla zodiakalnego Wodnika październik będzie spokojnym miesiącem, choć mogą zdarzyć się nieporozumienia w związku. Na pewno Wodnik w tym miesiącu nie będzie mógł narzekać na zdrowie.

Uczucia:

Związek Wodnika będzie przechodził trudne chwile, nie na tyle ciężkie, żeby miał on się rozpaść, jednakże bez kłótni i drobnych konfliktów się nie obejdzie. Na szczęście sytuacja diametralnie zmieni się epod koniec miesiąca, kiedy to pozytywna energia Wenus stanie się silniejsza. Wodnik na pewno zdąży rozładować Ciężką atmosferę. Paradoksalnie trudne chwile wpłyną na związek Wodnika, dosyć pozytywnie, dzięki temu, że pogodzenie się po kłótni zbliży ich do siebie i partnerzy uzmysłowią sobie, jak są dla siebie ważni.

Reklama

Samotne Wodniki rzucą się w wir imprez i poznawania nowych osób, wśród których pojawi się ktoś, do kogo będą się bardzo chciały zbliżyć.

Kariera i finanse:

W pracy Wodnik będzie się absolutnie i całkowicie spełniał. Poczuje się we właściwym miejscu i czasie. Wszystko, co będzie miał do zrobienia, wyjdzie mu bez problemu. Dodatkowo będzie miał szansę wykazać się innymi umiejętnościami, co okaże się dla niego dużą szansą na rozwój. Z jednej strony będzie to pomoc, która będzie potrzebna ze względu na problemy zdrowotne współpracowników, a z drugiej duże odkrycie dużego potencjału, jaki kryje się w Wodniku. Zostanie to dostrzeżone przez przełożonych, co może jeszcze w tym miesiącu przełożyć się na dodatkową gratyfikację finansową.

Zdrowie:

Wodniki nie będą narzekać na swoje zdrowie. Wręcz przeciwnie, będą się bardzo dobrze czuły. Niewątpliwie pomoże im w tym aktywny tryb życia i przebywanie na świeżym powietrzu.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy