Reklama

Reklama

Wodnik 2022-11

Listopad będzie ciekawym miesiącem dla Wodnika, To będzie bardzo dobry czas na rozwój i zmiany. W okresie, kiedy wszyscy dookoła będą przemęczeni, bez sił i energii, Wodnik rozkwitnie i będzie miał szansę dużo osiągnąć.

Uczucia:

Za sprawą Plutona i Strzelca, Wodnik nie będzie w wybitnie romantycznym nastroju, a i czasu na miłość za dużo mieć nie będzie. To akurat wyjdzie na dobre jego związkowi. Nie będzie zbyt wielu sposobności do kłótni, a oddalenie wzmocni tęsknotę, która pod koniec miesiąca rozgrzeje atmosferę w związku i pozwoli nadrobić stracony czas. Wodnik stanie na wysokości zadania i sprawi, że jego partner poczuje się dzięki temu szczęśliwy.

Reklama

Samotne Wodniki zdecydowanie mogą liczyć na nowe znajomości, a nawet na pewno poznają nowe osoby. Jednakże znajomości te bardziej będą dotyczyły spraw zawodowych niż sercowych. Dlatego na romantyczne chwile nie powinny w tym miesiącu liczyć.

Kariera:

Bardzo korzystny układ planet sprawi, że Wodnik będzie miał szansę osiągnąć wiele, na polu zawodowym. Będzie miał bardzo dużo energii, siły, ale też zapału i chęci do działania. Los dodatkowo będzie też sprzyjał Wodnikowi, ponieważ nike będzie miał on silnej konkurencji w pracy. Kiedy inni będą przechodzili przesilenie jesienne, on będzie pracował za dwóch. Dodatkowo w tym czasie będzie wyróżniał się kreatywnością i pomysłowością, co zostanie zauważone i docenione.

Zdrowie:

Listopad będzie czasem, kiedy Wodnik będzie się czuł bardzo dobrze. Nie musi się obawiać o swoje zdrowie.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy