Wodnik 2023-02

Wodnik w lutym będzie pełen miłosnych uniesień, będzie spędzał czas na rozrywkach i spotkaniach ze znajomymi, ale powinien zwrócić szczególną uwagę na swoje zdrowie, które w tym czasie może nie być najlepsza.

Uran w Byku sprawi, iż Wodnik więcej uwagi poświęci rodzinie i partnerowi, a także własnym przemyśleniom. Wiele czasu spędzi na odpoczynku i beztroskim spędzaniu czasu z partnerem. To bardzo dobrze wpłynie na jego relację. Błogość i relaks w zaufanym towarzystwie sprawi, iż jego relacja się umocni. Czeka go także spotkanie w większym gronie na miłym i niezobowiązującym spotkaniu.

Samotne Wodniki nie mają szansy na miłość w tym miesiącu, raczej powinny się skupić na sobie i swoim wewnętrznym rozwoju.

Kariera i finanse:

Choć większość stycznia upłynie spokojnie, to zmieni się to pod koniec miesiąca. Za sprawą wpływu Urana, Wodnika czeka niespodziewana sytuacja w pracy, która zupełnie go zaskoczy. Wodnik musi zachować zimną krew i nie dać się ponieść emocją. Na szczęście wpływ Saturna i Plutona pomoże znaleźć mu kreatywne rozwiązanie.

Mimo kuszących ofert Wodnik, nie powinien wydawać pieniędzy, a raczej oszczędzać. Pod koniec miesiąca czeka go niespodziewany wydatek, dlatego ważne jest, aby miał odłożone pieniądze, z których będzie mógł skorzystać.

Zdrowie:

Wodnikowi będzie przede wszystkim brakowało sił wlutym. Nie będzie chętny do działania, a raczej ospały. Dlatego powinien dać swojemu organizmowi czas na odpoczynek i regenerację. Przebywanie na świeżym powietrzu, na pewno doda mu nieco energii. Ogólnie osłabienie sprawi, iż odporność Wodnika spadnie, dlatego też nie może zapominać o odpowiedniej diecie i witaminach. Inaczej może mocno się przeziębić i kilka dni spędzić w łóżku.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas