Wodnik 2023-04

Zodiakalne Wodniki mogą się spodziewać w kwietniu bardzo energetycznego i intensywnego czasu. Czeka je wiele wyzwań, co prawda kłopoty zdrowotne mogą być pewną przeszkodą w ich realizacji, jednakże udane życie uczuciowe to zrekompensuje. W pracy Wodniki powinny być samodzielne i pracować dla siebie i na siebie.

Uczucia:

Wenus i Słońce sprawią, iż Wodnik będzie bardzo uczuciowy, wyrozumiały i cierpliwy dla swojego partnera. Dzięki czeka go czas sielanki i spełnienia. W związku Wodnika odżyje miłość, zaczną się randki, pojawi się flirt. Bardzo miło spędzą czas, nie tylko we własnym towarzystwie, ale i w większym gronie.

Samotne Wodniki, głównie za sprawą wpływu Marsa będą gotowe na śmiały podryw, który może skończyć się powodzeniem. Czeka ich przygoda, która może mieć długotrwałe, pozytywne następstwa.

Kariera i finanse:

Wodnik w kwietniu wykaże się dużą pomysłowością i kreatywnością. Merkury sprawi, że Wodnik bardzo dobrze będzie wiedział co i kiedy należy zrobić, żeby osiągnąć założone cele, zrealizować plan, czy rozwiązać problem. Jednakże uda mu się to wszystko zrealizować pod takim warunkiem, że będzie pracował sam. Wtedy będzie miał możliwość skupienia się i realizacji. Jeśli jednak czeka go praca zespołowa, mogą się pojawić konflikty i nieporozumienia.

Kwiecień nie będzie dobrym czasem na duże wydatki. Wodnik musi uważać, ponieważ wpływ Marsa sprawi, iż może chcieć dokonywać impulsywnych i zbędnych zakupów, dotyczy to również zakupów przez internet.

Zdrowie:

Wodnik w kwietniu nie będzie mógł narzekać na zdrowie. Jednakże będzie odczuwać spadki energii, co niekorzystnie wpłynie na jego samopoczucie. Zdecydowanie powinien też uważać na wszelkiego rodzaju urazy i wypadki.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas