Reklama

6 września 2021. Data, która sprzyja nowym znajomościom

Poniedziałek 6 września to wyjątkowy czas w astrologii, kiedy śmiało możemy pozwolić sobie na spontaniczne wyjazdy i spotkania towarzyskie. Tego dnia planeta Wenus w Wadze stworzy trygon z Jowiszem w znaku Wodnika. Co to oznacza i dlaczego najprawdopodobniej powinniśmy przygotować się teraz na naprawdę udany okres? Nie zmarnujmy tej szansy, bo taki układ gwiazd na niebie prędko może się nie powtórzyć!


Wielu ludzi dość sceptycznie podchodzi do horoskopów lub traktuje je jedynie jako ciekawostkę, ale są też osoby, którzy ruch planet na niebie i oparte na jego podstawie przepowiednie astrologów śledzą z zapartym tchem i traktują je bardzo poważnie. 

Niektórzy nie wyobrażają sobie nawet opuścić domu, zanim o poranku nie sprawdzą, co takiego na dany dzień szykuje dla nich wszechświat, czego powinni się wystrzegać, na co zwracać szczególną uwagę.

6 września 2021: Możesz liczyć na korzystny układ planet

Wrzesień 2021 szykuje dla nas niespodzianki. W drugiej połowie miesiąca opuszczamy przyziemną zodiakalną Pannę i wchodzimy w astrologiczny czas Wagi, która jest towarzyska, komunikatywna, a czuwa nad nią żywioł powietrza. 

Reklama

Co prawda do jej rozkwitu pozostały jeszcze dwa tygodnie, ale w 2021 roku wpływ siódmego w kolejności znaku zodiaku najprawdopodobniej odczujemy znacznie wcześniej. 

6 września pozytywna energia osiągnie apogeum, ponieważ tego dnia na niebie pojawi się trygon Wenus w Wadze z Jowiszem w Wodniku. 

Dzięki temu dużo osób z pewnością poczuje wzmożoną ochotę na dobrą zabawę i nawiązywanie nowych znajomości. 

Przestaniemy przejmować się w końcu błahostkami, które wcześniej wydawały nam się niezwykle ważne, odpuścimy też nieco w pracy, a w zamian zapragniemy odrobiny rozrywki.  

Los jest przewrotny i, wnioskując po układzie planet, tego dnia z pewnością będzie nam sprzyjał, więc nie wahajmy się próbować nowych rzeczy. Randka, spotkanie ze znajomymi lub wyjście na imprezę? 

6 września to idealny czas na spontaniczną zabawę, ale nie tylko. Jeżeli tego dnia bierzemy udział w rozmowie o pracę lub prosimy szefa o awans, to świetnie. 

Taki układ planet na pewno doda nam pewności siebie, a ponieważ sprzyja dobrej komunikacji i perspektywicznemu myśleniu, mamy duże szanse na to, że uda nam się porozumieć również w sprawach finansowych.

Czytaj również:

Zodiakalne Bliźnięta. Znak sprzeczności i dusza towarzystwa 

Ogrody zoologiczne rozpoczęły szczepienia zwierząt

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop na wrzesień
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama