Cztery znaki zodiaku, z którymi trudno zbudować trwały związek. Omijaj szeroki łukiem

Niechętnie wchodzą w trwałe relacje, bo brakuje im decyzyjności albo stronią od zobowiązań. Co wcale nie oznacza, że czegoś im brakuje. Tworzą udane związki na własnych zasadach, a ślub nie jest dla nich celem samym w sobie.

Ludzie urodzeni pod tymi znakami zodiaku boją się stałych związków
Ludzie urodzeni pod tymi znakami zodiaku boją się stałych związków123RF/PICSEL

Niektórzy twierdzą, że dążenie do trwałego związku jest czymś absolutnie naturalnym. Według nich podświadomie marzymy o tym jedynym, a kiedy nie udaje nam się go spotkać - to nie kwestia wyboru, ale raczej braku szczęścia w miłości. Czy rzeczywiście? Odpowiedź na to pytanie może przynieść horoskop.

W astrologii życie uczuciowe jest bardzo ważnym aspektem. Okazuje się jednak, że nie wszyscy chcą stanąć na ślubnym kobiercu. Kilka znaków zodiaku gustuje w krótszych, ale bardziej intensywnych relacjach. Kto najbardziej lubi romansować? Spójrzmy w gwiazdy.

Znaki zodiaku, które boją się stałych zobowiązań. Waga

W niemal każdej charakterystyce tego zodiaku przeczytamy, że Waga miewa problemy z podejmowaniem ważnych decyzji. Na dodatek bardzo ceni swoją niezależność, dlatego niezbyt chętnie angażuje się w trwałe związki. Bywa kochliwa, ale podobno tylko na chwilę.

Znaki zodiaku, które boją się stałych związków
Znaki zodiaku, które boją się stałych związków123RF/PICSEL

Znaki zodiaku, które boją się stałych zobowiązań. Bliźnięta

Ze strachem podchodzą do wszelkiego rodzaju zobowiązań, dlatego niechętnie przywiązują się tylko do jednej osoby. A jeśli już, to raczej na krótko. Wiele osób urodzonych na przełomie maja i czerwca ma w sobie wewnętrzny lęk przed zaangażowaniem. Ślub? Tylko w ostateczności.

Znaki zodiaku, które boją się stałych zobowiązań. Wodnik

Chyba nigdy nie czuje się w pełni gotowy, aby poświęcić swoje życie wybrankowi. Nawet kiedy próbuje, dość szybko się zniechęca i wraca do punktu wyjścia: niezobowiązujących znajomości, w których nie trzeba się jasno określić. I ma do tego pełne prawo.

Znaki zodiaku, które boją się stałych zobowiązań. Strzelec

Jeden z najbardziej niecierpliwych znaków zodiaku. Strzelec bardzo szybko się nudzi i wciąż potrzebuje nowych wrażeń. W długoletnim związku niespodzianek jest z czasem coraz mniej, a to nie napawa go optymizmem. Jest duszą towarzystwa i lubi być w centrum uwagi.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas